KOKIE SPAUSDINTUVAI NAUDOJAMI ETIKETĖMS SPAUSDINTI?

Dabartiniu metu be įvairios paskirties spausdintuvų sunku būtų įsivaizduoti mūsų buitį. Prireikus, galima atsispausdinti šūsnis svarbių dokumentų kopijų, mokykloms reikalingos švietėjiškos informacijos, itin plačią vietą mūsų kasdienybėje užima etikečių ir lipdukų spausdintuvai. Jau spėjome priprasti ir prie mokslinę pažangą smarkiai į priekį stumtelėjusių 3D spausdintuvų, kurie stulbinamai anatomiškai tiksliai atspaudžia žmogui reikalingus protezus.

Kuo reikia pasidomėti prieš įsigyjant etikečių spausdintuvą?

Prekių ženklinime svarbiausia yra šio darbo kokybė. Paskutiniu metu rinkoje yra daugybė įvairių etikečių spausdintuvų, todėl prieš įsigydami kurį nors iš jų pirmiausiai pasidomėkite atsiliepimais ir kitokia informacija apie šiuos prietaisus. Be to, nereikia pamiršti taisyklės, kad gaminio kaina apibūdina jo kokybę, todėl neverta susigundyti pigesne preke, nes ne visada iš to galėsite išlošti.

Juk aišku ir tai, kad kokybiškas prietaisas visada tarnauja ilgiau už tą kurio kokybė yra prasta. O ir tautos išmintis byloja, jog šykštuolis visada moka du kartus. Taip pat reikia gerai pagalvoti, koks jums spausdintuvas bus naudingesnis. Ar jums reikia bekontakčio, ar kontaktinio etikečių spausdintuvo?

Kuo bekontakčiai spausdintuvai skiriasi nuo kontaktinių?

Kontaktiniai spausdintuvai būna arba plaktukiniai, arba adatiniai. Jie yra skirti spausdinti ant popieriaus ir ant polietileno. Jų spausdinimo būdas – mechaninis, kai spausdinimo mechanizmas per juostelę susiliečia su popieriumi arba polietilenu ir palieka jame atitinkamus ženklus. Šios rūšies etikečių spausdintuvai yra naudojami įvairiose pramoninės gamybos srityse. Be to, jie yra pigesni už bekontakčius spausdintuvus.

O bekontakčiais spausdintuvais yra vadinami rašaliniai ir lazeriniai prietaisai. Jie per minutę įstengia atspausti per dvidešimtį puslapių, tačiau kainuoja brangiau už kontaktinius. Šio tipo spausdintuvai būna naudojami tais atvejais, kai būna reikalinga itin aukštos kokybės spausdinimo produkcija.

Kam būna skirti lipdukų spausdintuvai?

Lipdukų spausdintuvai būna naudojami tada, kai reikia spausdinti lipnias etiketes, barkodus, etiketes ant siuntų, prekybinius firmų ženklus. Jais galima spausdinti tiek popierinius, tiek plastikinius lipdukus. Vidutinis spausdinimo greitis – iki dviejų šimtų lipdukų per minutę, didžiausias etiketės plotis siekia 88 milimetrus. Jei jums reikia kurios nors rūšies spausdintuvų, ieškokite jų internetinėje parduotuvėje: https://www.viskaselektronikai.lt/elektronika-ir-komponentai-2/spausdintuvai-ir-ju-dalys/etikeciu-spausdintuvai.

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių