Kokie turėtų būti idealūs žieminiai batai vaikui?

Naujus žieminius batus vaikams gali prireikti pirkti dėl daugybės priežasčių. O kaip surasti idealiausią variantą? Pradėję rinktis batus vaikams, galite būti priblokšti, kiek daug skirtingų dizainų ir modelių rasite parduotuvėse. Išrinkti tobulą batų porą, atsižvelgiant į patogumą, medžiagą, dydį, stilių, gali būti tikrai nelengva užduotis.

Dėl to parengėme straipsnį apie tai, kokie turėtų būti idealūs žieminiai batai vaikams. Tai galbūt palengvins misiją surasti pačius geriausius batus savo vaikui.

Ar žieminiai batai ir sniego batai yra tas pats?

Daugelis žmonių nepastebi didelių skirtumų tarp žieminių ir sniego batų, tačiau keletas jų yra – paskirtis, medžiaga ir dizainas. Nors tiek žieminių, tiek sniego batų paskirtis yra apsaugoti kojas nuo šalčio, žieminiai batai yra skirti bendresniam naudojimui, o sniego batai labiau tinka žaidimams ir pasivaikščiojimams, kai yra didelis sniego sluoksnis. Žieminiai batai yra madingi ir galima surasti labai įvairių jų modelių, tačiau snieguotomis dienomis geresnis pasirinkimas bus specialiai tokioms oro sąlygoms pritaikyti sniego batai vaikams. Jie užtikrins apsaugą nuo drėgmės ir šalčio, o jų aulai neleis prikristi sniegui į batų vidų.

Kita vertus, kokybiški žieminiai batai taip pat bus gerai izoliuoti ir sušildys vaiko kojas nemažiau nei sniego batai. Tačiau renkantis žieminius batus, gyvenantiems snieguotose vietovėse, reikėtų pirkti tik pagamintus iš vandeniui atsparios medžiagos.

Kaip išsirinkti idealius žieminius ar sniego batus vaikui? 

Kadangi jau žinote esminius skirtumus tarp žieminių ir sniego batų, lengvai juos išsirinksite pagal paskirtį. Tačiau tai dar ne viskas. Reikia surasti dizaino, spalvų, patogumo ir kokybės derinį. Dizainą ir spalvas geriausiai parinkti pagal vaikų pomėgius arba leisti rinktis jiems patiems, o kad batai būtų patogūs ir kokybiški turi atitikti keletą kriterijų. Idealūs žieminiai batai vaikams turi pasižymėti atsparumu vandeniui, izoliacija nuo šalčio, patogumu, pralaidumu orui, neslystančiais padais, patogiu užsegimu, kokybiškomis ir kartu stilingomis medžiagomis.

Taip pat reikia parinkti tinkamą aulo ilgį. Geriausias variantas yra batai iki pusės blauzdų. Toks ilgis leis vaikui laisvai judėti, nesijaudinant, kad gali prikristi sniego į batus. Būtina pasirinkti ir gerai tinkantį dydį. Tiesa, mažųjų pėdutėms labai svarbi tinkama atrama, todėl pasidairykite batų su pirštų, kulno ir kulkšnies atramomis. Nepaisant to, kokius naujus batus – žieminius ar sniego – nuspręsite pirkti savo vaikui, pasirūpinkite jų funkcionalumu ir kokybe.

Kokie žieminiai batai vaikams yra madingi?

Batai vaikams privalo būti ne tik funkcionalūs, bet ir madingi. Yra daugybė stilingų modelių ir dizainų žieminių batų vaikams. Visgi tinkamiausią dizainą, kurį vaikas noriai dėvės, išrinksite atsižvelgę į vaiko nuomonę ir pomėgius. Niekas geriau nei Jūs nepažįsta Jūsų mažylio. Žinote, kokias spalvas, animacinius filmukus, herojus ir žaidimus vaikas mėgsta labiausiai. Pagal tai galite išrinkti pačius gražiausius žieminius batus. O kad surastumėte komforto ir stiliaus derinį, pirkite kokybe garsėjančių prekės ženklų batus. Pavyzdžiui, Columbia batai vaikams pasižymi kokybe, įvairiais sportiniais dizainais ir patogumu. Galbūt tai bus tinkamiausias variantas Jūsų vaikui.

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių