Kokios yra dantų implantų kainos Klaipėdoje?

Nėra dviejų vienodų dantų implantavimo procedūrų, todėl išlaidos visada pateikiamos kaip platus diapazonas. Implantavimo procedūros yra sudėtingos ir kiekvieną procedūrą sudaro kelios dalys. Bet kuriuo atveju, pradžioje nustatomas gydymo planas.

Elementai, įeinantys į galutinę jūsų naujo danties ar dantų kainą, yra šie:

  • Išsamus dantų tyrimas, įskaitant 3D vaizdą;
  • Jei reikia, probleminių dantų ištraukimas;
  • Dantų implanto (-ų) montavimas;
  • Atramos įrangos išdėstymas;
  • Danties vainiko gamyba;
  • Karūnėlės įdėjimas;

Kiek kainuoja kiekvienas elementas, priklauso nuo odontologijos klinikų. Kai kurios odontologijos klinikos siūlo nemokamą kompiuterinės tomografijos (KT) tyrimą proceso pradžioje kaip paskatinimą (KT nuskaitymas padeda nustatyti jūsų tinkamumą dantų implantams).  Apskritai implantai yra investicija visam gyvenimui ir yra atitinkamai įkainojami.

Pagrindinė priežastis, kodėl nėra standartinės kainos, yra ta, kad nėra dviejų vienodų procedūrų. Skirtingai nuo vienos paslaugos, pavyzdžiui, plombavimo, implantavimo mokesčiai skaičiuojami pagal darbo tipą ir sudėtingumą.

Kitaip tariant, kintamieji, pvz., ar atliekant preliminarų tyrimą buvo atlikta kompiuterinė tomografija, ar reikalingas sinuso pakėlimas ar kaulo transplantacija, ir koks kaulo transplantatas, turi įtakos galutinei kainai.

Papildomi veiksniai, turintys įtakos jūsų dantų implantų kainai, yra jūsų gydytojo vieta – dideli didmiesčių rajonai paprastai yra brangesni.

Vieno danties implanto kaina

Niekas neperka tik implanto – implantas yra tik metalinis arba keraminis varžtas, kuris įsegamas į žandikaulį. Be to, jums reikia atramos (dalies, kuri pritvirtina karūnėlę prie implanto) ir pačios karūnėlės. Visos šios prekės turi atskiras kainas.

Daugeliui pacientų taip pat reikės pakelti sinusą arba persodinti kaulą, kad žandikaulio kaulas būtų pakankamai sveikas, kad implantas būtų stabilus. Tai taip pat padidina išlaidas.

Kelių dantų implantavimo kaina

Jei keičiate daugiau nei vieną dantį ir tie dantys yra vienas šalia kito, turite daugiau implantavimo galimybių, taigi ir kainų pasirinkimo. Pavyzdžiui, jei užpildote trijų ar keturių gretimų dantų tarpą, galite naudoti tiltelį, kuris laikosi tik dviem implantais, o tai sumažina bendrą kainą.

Pigesnis pasirinkimas yra implantuoti protezai, kai du pilni dirbtinių dantų lankai pakeičia natūralų viršutinį ir apatinį dantis (pašalinus visus likusius dantis), kaip ir protezai be implantų. Arka pritvirtinta prie keturių iki šešių implantų viršutiniame ir apatiniame žandikaulyje.

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių