Kokybiškos grožio priemonės įvairaus amžiaus grupėms

Veido odos priežiūros kosmetikos pasirinkimas yra daug sudėtingesnis nei dekoratyvinės kosmetikos. Į ką atkreipti dėmesį, renkantis savo kasdienės odos priežiūros rutinos priemones?

Kaip pasirinkti odos priežiūros priemones?

Kad teisingai išsirinktumėte grožio priemones ir nenusiviltumėte pasirinkimu, turite atkreipti dėmesį į penkis veiksnius: odos tipą ir savybes, sudėties veikliąsias medžiagas, gamybos šalį ir visapusišką požiūrį.

Pirmiausia turite nusistatyti, kokį rezultatą norite gauti: sudrėkinti odą, ją atjauninti, pakelti, suvienodinti odos atspalvį ar atsikratyti porų bei kitų odos netobulumų.

Amžius

Produktų pasirinkimas taip pat priklauso nuo odos amžiaus. Iki 25 metų amžiaus oda gali pati save atkurti. Po 25 ar 30 metų reikia jauninančių ir maitinančių produktų derinio su odos pakėlimo poveikiu. Intensyviai drėkinančio kremo ryte ir maitinančio vakare. Kartą per savaitę – kaukė su antioksidantais. Po 40 metų – šveitimas ir odos pakėlimo efektą suteikiančios priežiūros priemonės. Įvairūs odos priežiūros produktai, skirtingoms amžiaus grupėms: rossi.lt.

Produkto tipas

Muilas, prausimosi geliai ir putos, taip pat pienelis skirti veidui ir kūnui valyti. Jie naudojami kasdien, ryte ir vakare. Šveitikliai skirti giluminiam valymui. Riebiai ir mišriai odai galite naudoti šveitiklius su smulkiomis dalelėmis viduje, kurios mechaniškai pašalina nešvarumus ir riebalus, o jautriai ir sausai odai geriau rinktis kreminius valiklius. Losjonai ir tonikai skirti kosmetikos likučiams pašalinti. Kremai atlieka daug funkcijų: jie gali maitinti, drėkinti, minkštinti odą, kovoti su senėjimo požymiais.

Kaip nustatyti savo odos tipą?

Norėdami pasirinkti tinkamas odos priežiūros priemones, pirmiausia turėtumėte atkreipti dėmesį į savo odos tipą ir poreikius. Šiuo tikslu geriau pasikonsultuoti su kosmetologu, kad išvengtumėte klaidų. Praktika rodo, kad daugelis žmonių klaidingai nustato savo odos tipą ir dėl to pasirenka netinkamą priežiūrą. Tačiau kad ir kaip ten būtų, yra vienas universalus patarimas: tinkamas valymas – raktas į jos sveikatą ir grožį. Renkantis veikliąsias priežiūros medžiagas taip pat verta atsižvelgti į sezoną. Pavyzdžiui, retinolis didelio saulės aktyvumo sezonais gali sukelti pigmentaciją. Tai reiškia, kad vasarą turėtumėte būti atsargūs rinkdamiesi produktus su retinoliu.

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių