Kovo 11-oji ant Utrių kalno

Sveikatingumo studija „Ginsvė“ pakvietė šeimas aktyviam savaitgaliui ant Utrių kalno. Žiemiškas savaitgalis leido pasidžiaugti rogučių trasomis, kuriomis čiuožė ne tik mažieji, bet ir seneliai. Tėveliai dalyvavo rogučių slalomo rungtyje. Kuris greitesnis, teko išsiaiškinti tempiant vaikus rogėse. Ant pradedančiųjų kalnelio vaikus slidinėjimo pagrindų mokė slidinėjimo instruktorius, Lietuvos paralelinio slalomo vicečempionas ir daugkartinis Utrių kalno slalomo nugalėtojas Joris Kabelka. Dalyviai mėgavosi Lapių bendruomenės kavinės arbata. Vaikai ant sniego piešė Lietuvos vėliavą kartu su „Family Academy Lab“, o ant kalno sugiedota Tautiška giesmė sutelkė vienybei.

„Labai džiaugiamės dalyvių aktyvumu, sulaukėme daugiau nei šimto dalyvių, nors į renginį buvo pakviesta tik prieš dieną. Iki tol nebuvo aišku, ar pavyks aprūpinti kalną pakankamu kiekiu sniego“, – teigia projekto iniciatorė D. Palubinskaitė. Dėl Lapių bendruomenės aktyvumo ir susitelkimo šeimos žiemos pramogomis gali mėgautis net ir kovo mėnesį.

Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurias administruoja Nacionalinė sporto agentūra prie Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos.

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių