Kultūrizmo Europos čempionate Lietuvai atstovavo gargždiškis

Prahoje (Čekija) vyko 25-as National Amateur Body-Builders’ Association (NABBA) Europos čempionatas. Pirmą kartą Europos čempionate dalyvavęs vyrų kultūrizmo kategorijoje per 55 m. penktąją vietą užėmė gargždiškis Rimantas Lukošius.

Siekia tobulėti
Visą gyvenimą sportuojantis R. Lukošius teigia, kad didžiausias jo varžovas – veidrodyje. Sportininkas sako, kad visuomet stengiasi pats save motyvuoti ir siekti užsibrėžtų tikslų. „Kiekvieną kartą skatinu save rasti geresnį būdą, padaryti geriau. Visada yra kur tobulėti“, ‒ teigė pašnekovas.
Pirmą kartą Europos čempionate su Lietuvos rinktine dalyvavęs gargždiškis neslepė džiaugsmo. Jis esą jautėsi tiesiog fantastiškai, turėjęs galimybę dalyvauti Europos čempionate.


R. Lukošius pasakojo, kad sveika mityba – tai jau jo gyvenimo būdas. Pašnekovas juokavo, kad paprašius patarimo apie mitybą, jis pradedąs pasakoti, ką valgo: atsikėlęs ryte padaro mankštelę, palenda po šaltu dušu ir… suvalgo 5 kiaušinius. Tuomet esą norinčiųjų patarimų susidomėjimas dingsta akimirksniu. Tiesa, prieš du mėnesius iki kultūrizmo varžybų sportininkas laikosi itin griežtos mitybos. Pašnekovas atskleidė, kad jau pažįstąs savo kūną ir, pavyzdžiui, prieš varžybas porai mėnesių atsisako pieno produktų – varškės, sūrio, mėgstamų pasukų, mat tai netinka jo kūnui ir gali pakenkti varžybų rezultatui. „Po varžybų neretai vienu ypu išgeriu vaisvandenio „Coca-cola“ buteliuką. Ir suvalgau ledą. Mėgstu ledus“, ‒ juokdamasis pasakojo R. Lukošius.
Pašnekovas atvirai sakė, kad dabar, pasibaigus intensyviam varžybų sezonui, jau laukia šv. Kūčių vakarienės, o ypač – žmonos ruoštos silkės pataluose. R. Lukošius pridūrė, kad prie sėkmės varžybose prisideda ir puiki šeimininkė žmona, kuri ruošia jam pietus.

Lietuvė – Europos vicečempionė
Lietuvos kultūrizmo ir fitneso federacija informavo, kad iš 25-o NABBA čempionato Lietuvos atstovai grįžo su apdovanojimais. Geriausiai sekėsi Letai Dagilytei, Miss Toned Figure kategorijoje tapusiai Europos vicečempione.
Vilius Pranckevičius vyrų kultūrizmo kategorijoje per 45 m. užėmė trečiąją vietą, Andrius Tirevičius Physic kategorijoje liko ketvirtas. Jurgita Misiukevičienė Open Bikini kategorijoje buvo penkta. Šeštas vietas užėmė du Lietuvos sportininkai: Vytas Dielininkaitis, varžęsis klasikinio kultūrizmo kategorijoje, ir Austė Atgalainytė Miss Athletic Figure kategorijoje.

Parengė Monika CALZONAITĖ
Pašnekovo asmeninio
archyvo nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių