Kuo ypatinga Paroc akmens vata?

Be vieno ar kito tipo izoliacinių medžiagų tikrai neapsieina nei vienas statybinis projektas. Todėl izoliacinių medžiagų pasirinkimas šiais laikais yra be galo platus. Visgi, toli gražu ne visos, izoliacinės priemonės savo paskirtį atlieka tinkamai, todėl jas reikia rinktis pakankamai atsakingai. Paroc akmens vata – nepriekaištingą reputaciją turinti izoliacinė medžiaga, kurios sandarą sudaro specialus akmens pluoštas. Paroc vata gaminama išlydant akmenis ir paverčiant juos plonais pluoštais. Specialiu būdu apdirbtos uolienos šiai vatai suteikia labai daug teigiamų savybių, kurias aptarsime šiek tiek plačiau.

Pasitikėjimo vertas patvarumas ir ilgaamžiškumas

Paroc akmens vata įprastai pasižymi labai ilga tarnavimo trukme, dažniausiai prilygstančia viso statinio eksploataciniam laikotarpiui. Paroc akmens vata patikimai savo funkciją atlieka 60 metų, o kartais ir ilgiau. Jos ilgaamžiškumas yra viena didžiausių vertybių, nes tokiais ilgaamžiškumo rodikliais gali pasigirti tikrai ne kiekviena izoliacinė medžiaga. Be to, kitaip nei kitos, panašiems tikslams naudojamos priemonės, Paroc akmens vata neskatina pelėsio atsiradimo ir korozijos.

Vata, kuri efektyviai atsispiria ugnies pavojui

Paroc akmens vata yra nedegi izoliacinė medžiaga, atitinkanti pačią aukščiausią statybinių medžiagų ugnies atsparumo klasę. Tai reiškia, kad ši izoliacinė medžiaga tikrai neprisideda prie gaisro plitimo, vystymosi. Susidūrusi su gaisro pavojumi, ji nesukuria didelio dūmų kiekio, o jos lydymo temperatūra įprastai viršija 1000 °C. Taigi, tokio tipo vata yra puikus sprendimas, kai norima padidinti statinio atsparumą ugniai bei apsaugoti atskiras statinio konstrukcijas nuo greitos griūties gaisro atveju.

Maksimalus atsparumas drėgmei

Paroc akmens vata išlieka sausa net ir vyraujant labai drėgnai aplinkai. Drėgnos sąlygos visiškai nekenkia jos eksploatacinėms savybėms. Ši vata yra pagaminta iš neorganinių pluoštų. Susidūrę su drėgmės poveikiu, tokie pluoštai nepraranda savo pirminės formos ir dydžio, kitaip tariant nesideformuoja. Kitaip nei kitos izoliacinės medžiagos, ši vata savo struktūroje nesulaiko vandens ir jo nesugeria. Ji pro savo struktūrą praleidžia vandens garus. Dėl šios priežasties, išvengiama drėgmės kaupimosi pavojaus ir kitų statybinių konstrukcijų ar medžiagų pažeidimų.

Nepriekaištingas garso sugėrimas

Viena svarbiausių funkcijų, kurią turi atlikti kokybiška izoliacinė medžiaga – efektyvus garso sugėrimas. Paroc vata gali pasigirti optimalia pluošto struktūra, pro kurią gali patogiai tekėti oras. Kaip tik todėl, šio tipo izoliacinė medžiaga efektyviai sugeria garsą ir mažina triukšmą. Taigi, norint sukurti tylesnę ir jaukesnę aplinką, vienareikšmiškai, Paroc akmens vata visada pasiteisina.

Daugkartinio naudojimo izoliacinė medžiaga

Pagrindinis PAROC akmens vatos išskirtinumas yra tai, jog didelę jos sudėties dalį sudaro akmenys. Dėl tokios sandaros, šią vatą galima naudoti daug kartų. Ši vata gali būti vėl ir vėl perdirbama į naujus akmens vatos gaminius, todėl sumažinamas, pirminės izoliacinės medžiagos gamybos poreikis. Be to, būtina paminėti, kad ši vata pasižymi itin saugia, nekenksminga, jokios žalos sveikatai nekeliančia sudėtimi. O tokiu privalumu gali pasigirti toli gražu ne kiekviena statybinė medžiaga.

Kur galima įsigyti funkcionalią, ilgaamžę, saugią ir itin kokybišką izoliacinę medžiagą, kitaip tariant Paroc akmens vatą? Mimetos Paroc vata tikrai atitinka visus kriterijus, ir dar, džiugina racionalia kaina. Šioje parduotuvėje galima įsigyti skirtingų matmenų Paroc akmens vatas, kurias nesudėtingai galima pritaikyti individualiam statybiniam projektui. Be to, čia dirba tikri, statybinių medžiagų profesionalai, operatyviai padedantys tinkamą vatą išsirinkti net ir tiems klientams, kurių žinios apie izoliacines medžiagas yra itin ribotos.

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių