Kvepalai – viena iš jūsų vizitinių kortelių

Uoslė – vienas iš penkių prigimtinių pojūčių, leidžiančių pažinti pasaulį. Pasklidę kvapai gali signalizuoti apie daugelį dalykų – dūmai gali reikšti pavojų, gėlių kvapas – pavasarį, gardus cinamono ir obuolių duetas išduoti netoliese esančių kepyklėlę. Labai daug pasaulyje egzistuojančių dalykų turi savo kvapus. Turbūt atkreipėte dėmesį, kad net metų laikai turi savitą kvapą, bet ar susimąstėte, kad kiekvienas žmogus jį irgi turi? Ar žinojote, kad pirmosiomis gyvenimo dienomis kūdikis atpažįsta savo mamą būtent kvapu? O ar pastebėjote, kad tam tikras kvepalų aromatas primena vieną ar kitą žmogų?

Kvapai kuria prisiminimus

Ko gero, sutiksite, kad kai kurie kvapai sužadina tam tikrus prisiminimus. Taip yra todėl, kad žmogus, pažindamas tam tikrus dalykus per pojūčius pasąmonėje juos susieja su tam tikra vieta ir laiku. Dėl to mandarinai mums primena šv. Kalėdas, o tik ką nupjautos žolės kvapas – vasarą. Įdomu tai, kad kvapais prisiminimus galima kurti ir apie žmogų. Nors dažnai mums žmonės patinka dėl jų mąstymo, požiūrio, prioritetų ir kitų vidinių savybių, visgi, pirmąjį įspūdį mums kuria išoriniai dalykai. Sakoma, kad pirmajam įspūdžiui susikurti teužtrunkame 5 sekundes – pirmiausiai pastebime išvaizdą ir užuodžiame kvapą. Norėdami palikti teigiamą pirmąjį įspūdį neretai ne tik gražiai, tvarkingai apsirengiame, bet ir pasikvėpiname. Yra sakoma, kad kvapo įtaiga daug stipresnė už žodžius – malonus aromatas gali dar ilgai jus priminti kitam žmogui, ir visai nesvarbu, ar einate į pasimatymą ar į darbo pokalbį. Tad, norėdami palikti teigiamą pirmąjį įspūdį naudokite mėgstamus kvepalus. Nišiniai kvepalai padės kurti prisiminimus. Pabrėžiame, kad neturėtumėte skęsti kvepalų jūroje – per stiprus kvapas gali suveikti priešingai, ir žmogus nesąmoningai norės šalintis nuo itin aštraus aromato.

Malonaus aromato nauda akivaizdi

Garsūs pasaulio parfumerijos ekspertai pažymi, kad tinkamas aromatas gali ne tik sukelti prisiminimus ar maloniai nuteikti, bet ir nuraminti, padėti pasitikėti savimi, jaustis patrauklesniais. Kvepalai gaminami iš įvairių ingredientų ir eterinių aliejų. Kaip žinia, kai kurie eteriniai aliejai gali padėti atsipalaiduoti, nuraminti mintis ar, kaip tik, pažadinti norą veikti. Tad aukštos kokybės, populiariausi nišiniai kvepalai, kurių sudėtyje yra raminamųjų savybių turinčių eterinių aliejų, aplinkiniams galite sukurti ramaus, šilto, draugiško žmogaus įspūdį, o jei rinksitės kiek aštresnius, budinantį poveikį turinčius aromatus, galite pasirodyti drąsūs, veržlūs, savimi pasitikintys. Be to, nepamirškite, kad kvepalai gali ne tik paveikti aplinkinius, bet ir jus pačius. Kodėl verta rinktis „Tom Ford“, „Nishane“, „Ex Nihilo“ ir kitus Ziuzi parduodamus kvepalus? Skaniai kvepėsite, jausitės labiau pasitempę, patrauklesni ir labiau pasitikėsite savimi; šias savybes gali suteikti kvepalai ir moterims ir vyrams.

Kvepalai internetu iš ziuzi.lt – sužadinkite savo pojūčius

Įsigydami nišinius kvepalus internetu dažniausiai norime, kad jie ne tik skaniai kvepėtų, bet ir išsilaikytų labai ilgai. Ziuzi.lt rasite visko, ko ieškote. Norime jums pasiūlyti platų įvairaus intensyvumo ir skirtingų natų dermės nišinių kvepalų internetu asortimentą moterims ir vyrams. Internetinėje kvepalų parduotuvėje ziuzi.lt galite rasti nišinių, itin kokybiškų iki dviejų valandų aromatą išlaikančių odekolonų (EDC), iki 4 valandų džiuginančio tualetinio vandens (EDT), iki 6 valandų maloniai kvepiančio parfumuoto vandens (EDP) ar visą dieną išsilaikančių kvepalų (PP, EP). Atskleiskite savo nepakartojamas savybes su aukštos kokybės nišiniais kvepalais iš ziuzi.lt. Tai puikus būdas išsiskirti, jaustis ypatingiems, pasitikintiems savimi už itin gerą kainą. Asortimente rasite tiek gaivių, subtilių, lengvų natų dvelksmą, tiek itin ryškių, pretenzingų kvepalų. Tai piki dovana tiek sau, tiek artimiesiems. Paverskite kiekvieną dieną švente.

Suraskite savo mėgstamiausius kvepalus mūsų parduotuvėje: https://www.ziuzi.lt/

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių