Lovos galvūgalis – akcentas, kuris padės pagyvinti jūsų miegamąjį

Manau, niekam nekyla abejonių, kad vienas svarbiausių kambarių kiekvienuose namuose yra miegamasis. Todėl šio interjero transformacija gali turėti labai teigiamos įtakos ne tik mūsų miego komfortui, bet ir bendrai savijautai. Dažniausiai savo dėmesį sutelkiame į tai, kad svetainė būtų įrengta madingai ir patraukliai, kad sužavėtų svečius, tačiau verta prisiminti ir apie savo komfortą! Net ir nedideli miegamojo dekoro pakeitimai gali išties gerokai pagerinti jūsų savijautą ir kiekvieną dieną sutikti maloniame, gražiame kambaryje.

Lova yra miegamojo karalienė, nes ji yra pagrindinis šio kambario baldas ir nuo to priklauso poilsio kokybė. Todėl gaminant šį gaminį visada atsižvelgiama į du veiksnius: patogumą ir originalų dizainą. Įdomiai sutvarkydami savo miegamąją zoną, galite naudingai pakeisti kambario išvaizdą, sukurti harmoningą atmosferą ir poilsiui palankią aplinką. Gražus galvūgalis padės įgyvendinti šiuos tikslus ir padaryti įdomų akcentą. Jis ne tik atlieka svarbią dekoratyvinę funkciją, bet ir apsaugos jūsų sienas nuo subraižymo ir suteiks komforto, jei norėsite į ją atsiremti. Geriausias būdas išsirinkti originalią prekę – atlikti individualų užsakymą.

Pasirinkimo galimybės

Pasaulio dizaineriai, įkvėpti XVIII amžiaus karietų puošybos, sukūrė klasikinius apmušalus, kurie buvo aktualūs dešimtmečius. Dygsniuotas galvūgalis suteiks miegamajam komforto ir suteiks ypatingo žavesio bei šilumos. Papuošimui galite pasirinkti įspaudus arba be jų, naudoti odą, aksomą ar bet kokią kitą medžiagą. Aktualūs subtilūs pasteliniai atspalviai ir sodrūs šviesūs, tamsūs tonai. Šis elementas gali būti pagamintas įvairiais formatais: nuo nedidelio pakilimo virš lovos iki tūrinės platformos iki sienos ar lubų vidurio. Dygsniuotas atlošas retai tęsiasi už lovos pločio. Šį dekoravimo būdą tikslingiausia naudoti miegamojo lovos išmatavimus atitinkančiam galvūgaliui.

Minkšti ir malonūs liesti, galvūgaliai gali būti labai įdomiai dekoruoti naudojant stačiakampius ir kvadratus. Geometrinės formos sukuria tvarkos ir harmonijos atmosferą. Jie gali būti maži, vidutiniai arba dideli, kai galvūgalį sudaro dvi ar keturios figūros. Dažnai šios geometrinių formų rūšys yra derinamos viename gaminyje. Kvadratai labai stilingai papildo stačiakampius, išdėstytus šonuose arba galvūgalio apačioje. Dažnai naudojama dirbtinė arba natūrali oda arba bet koks tankus audinys. Verta paminėti, kad geometrines figūras galima sukurti naudojant dekoratyvinį susiuvimą arba atrodyti kaip atskirai gaminami elementai, tvirtinami prie patvaraus rėmo. Šiam stiliui būdingas elegantiškas paprastumas, todėl savininkai gali eksperimentuoti su interjeru: įsirengti neįprastą sietyną, rinktis originalias užuolaidas ar susitelkti ties sienų apdaila.

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių