„Maxima“ leidinys – sutaupykite kasdienėms išlaidoms

Nors šiandien kaip niekad gausu įvairiausių pasirinkimų, nuo specializuotų parduotuvių iki rūbų iš antrų rankų, visgi dažniausiai didžiausią mūsų išleidžiamų pinigų dalį „pasiima“ mums artimiausia maisto prekių parduotuvė. „Maximoje“ ar kitoje parduotuvėje patogu įsigyti ne tik kasdienius maisto produktus, šviežius vaisius ir daržoves, bet ir įvairias buities prekes: buitinę chemiją, smulkius daiktus, tokius kaip šluotos, semtuvėliai, lemputės, šviestuvai, kanceliarinės prekės ir t. t. Jei jums, kaip ir mums, šiais metais reikia pradėti šiek tiek rimčiau taupyti ir stebėti, kad neišleistume per daug – štai keli patarimai, kaip „Maxima“ leidinys su akcijomis ir įvairių nuolaidų pasiūlymais gali padėti sutaupyti.

            Idėjos jūsų stalui

            Kartais sunku sugalvoti, ką pagaminti vakarienei ar rytojaus pietums. „Maxima“ leidinys, tai ne tik geri kainų pasiūlymai, bet ir idėjos jūsų stalui. Ką gaminti, galite nuspręsti pagal tai, kokios akcijos šiuo metu taikomos. Nesvarbu, ar apsiperkate kasdien po darbo, ar tik savaitgaliais, kai apsiperkate visai savaitei. Peržvelgę akcijų pasiūlymus galite atitinkamai planuotis savo meniu – taip ne tik nereikės patiems galvoti, ką gaminti, bet ir įsigysite ingredientus pigiau.

            Gera kaina? Įsigykite daugiau!

            Net jei gyvenate nuo algos iki algos, prekių įsigijimas gera kaina – padės sutaupyti žiūrint į ilgesnį laiko tarpą. Jei tik galite sau leisti, įsigyti didesnį kiekį negendančių produktų, kai jiems taikoma 40–50 proc. akcija. Tokie produktai, dažniausiai, tai buitinės chemijos priemonės (valikliai voniai, virtuvei, tualeto muiliukai, tualetinis popierius ir t. t.), taip pat ilgai negendantys maisto produktai: aliejus, konservai, uogienės, džiūvėsėliai ir pan. Žinoma, nereikėtų pirkti prekių tik todėl, kad joms taikoma gera kaina. Pirkite tai, ką iš tiesų naudojate ir mėgstate, ar tai būtų rūbų skalbiklis, ar mėgstami žuvų konservai. Išsiaiškinti, kam šiuo metu yra akcija, padės „Maxima“ leidinys ar kito jūsų mėgstamo prekybos centro nuolaidų katalogas.

            Labai norisi, bet… nebūtina? Pasigaminkite patys!

            Ieškantiems būtų kaip sutaupyti įsigyjant maisto prekes, turime paprastą, bet tikrai veiksmingą patarimą. Tai, kas nėra būtina – gaminkitės patys. Čia kalbame apie įvairius užkandžius ir saldumynus. Žinoma, kad jie yra skanu ir sakingai juos valgyti nėra nieko blogo, tačiau jei juos gaminsite patys – valgysite ne tik pigiau, bet ir sveikiau! „Maxima“ leidinys – puikus gidas nuspręsti, ką gaminsite artimiausią savaitgalį. Štai kelios saldžios ir sūrios idėjos, kurios tiks prie sekmadieninės kavos puodelio ar šeimos filmų vakarui:

  • Naminiai bulvių traškučiai

Reikės: bulvių, aliejaus, mėgstamų prieskonių.

Patarimas: pabarstykite traškučius japoniškų krienų milteliais ir druska, jei norite aštresnių, rytietiško skonio traškučių.

  • Uogiene pertepti vafliai

Reikės: vaflių, uogienės.

Patarimas: jei norite, kad vafliai atrodytų šventiškiau, aptepkite juos lydytu šokoladu, o tada dėkite į šaldytuvą, kad sustingtų. Galite naudoti ir juodą, ir baltą šokoladą arba juos abu.

  • Namie spraginti kukurūzai

Reikės: kukurūzų branduolių, šiek tiek aliejaus arba ištirpinto sviesto, druskos arba cukraus.

Patarimas: spraginti kukurūzus galite tiek puode, tiek mikrobangų krosnelėje. Tam įsigykite silikoninį indą, kurį galima naudoti mikrobangų krosnelėje.

Kurį užkandį gaminsite pirmiausia?

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių