Mentorystė smulkiam verslui

Verslo mentorystė darosi vis populiaresnė. Tinkamo mentoriaus radimas gali reikšti sėkmę jūsų versle. Geras mentorius veikia kaip jūsų idėjų ir rūpesčių įgarsinimo lenta, verčia jus atsakyti už savo įsipareigojimus ir, kai jums to reikia, padrąsina ir išmintingai pataria. Taigi, kokio mentoriau turėtumėte ieškoti savo smulkiam verslui aptarsime žemiau:

Nuo ko pradėti paiešką

Jei jūsų įmonė yra kūrimosi etape, turėtumėte ieškoti sėkmingo verslininko, turinčio daug verslo žinių ir įgūdžių.

Bet be to, jūs turite įsitikinti, kad turite gerą ryšį su savo mentoriumi. Štai kodėl pirmiausia turėtumėte atlikti išsamų savęs vertinimą. Apsvarstykite savo stipriąsias ir silpnąsias puses, savo verslo viziją ir tai, ko ieškote. kaip mentorius.

Tada skirkite laiko surasti tinkamą žmogų. Išgerkite kavos su būsimais mentoriais ir pasikalbėkite ne tik apie tai, ko norite pasiekti savo versle, bet ir apie tai, kas jums svarbu kituose jūsų gyvenimo aspektuose. Koks žmogus yra jūsų siūlomas mentorius?

Nuolatinis ryšys

Svarbu rasti mentorių, kuris reguliariai su jumis pasikalbėtų. Savaitinis pasisėdėjimas yra idealus, tačiau priklausomai nuo to, kaip klostysis santykiai, galbūt norėsite daugiau ar rečiau kalbėtis.

Išklausymas

Jūsų mentorius nėra tam, kad išspręstų jūsų problemas. Vietoj to, jis ar ji turėtų padėti jums apgalvoti savo iššūkius ir rasti atsakymus. Taip išmoksti būti geresniu verslininku.

Kai mentorius užduoda teisingus klausimus ir išklauso, gana greitai jaunas verslininkas ras atsakymą tiesiog pasakodamas, su kuo susiduria. Jiems tai ima aiškėti, kai jie aiškina, koks galėtų būti sprendimas.

Teigiamai nusiteikęs žmogus

Mentoriaus vaidmuo skatinant jus ir ugdant pasitikėjimą yra labai svarbus. Mentorius gali būti tikrai puikus rėmėjas ir palinksminimo lyderis ir padėti atgauti pasitikėjimą, kai ištiko nesėkmė.

Žmogus, kuris elgsis kaip su lygiu

Jūs ieškote žmogaus, kuris būtų jūsų draugas ir palaikytų bei patartų, kai to prireiks. Tačiau kai kurie mentoriai nevykdo šio vaidmens, nes yra taip įpratę valdyti kitaip.

Atsižvelkite renkantis mentorių savo smulkiam verslui į šiuos kriterijus ir tikrai nenusivilsite, o jūsų verslas klestės. Tad verta rasti patį geriausią!

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių