Mįslingos vaikinų mirtys sodo namo palėpėje

Asociatyvi nuotr.

Antradienį policijai pranešta, jog Šiūparių kaime, namo palėpėje, rasti dviejų vyrų, gimusių 2000 m. ir 2001 m., kūnai. Įtariama, jog tai savižudybė, bet tiriamos ir kitos versijos.


Žinia apie Šiūpariuose rastus du negyvus jaunus vyrus pribloškė rajono gyventojus, o ypač šiūpariškius. Visus jaudino, kodėl tai įvyko. Kokia didžiulė nelaimė jų tėvams, artimiesiems.
Tragedija įvyko sodininkų bendrijoje „Aisė“, už trijų kilometrų nuo Šiūparių gyvenvietės. Dauguma sklypų ten priklauso klaipėdiškiams. Pasak Dovilų seniūnijos seniūnės Nijolės Ilginienės, Klaipėdos rajone vos keliasdešimt „Aisės“ gyventojų deklaravę savo gyvenamąją vietą, o kiti čia tik lankosi.
Negyvus jaunuolius sodininkų bendrijoje, sodo namo palėpėje, aptiko vieno iš jų tėvas, kuris buvo pasigedęs sūnaus. Neatskleidžiama, ar mirusieji giminaičiai, tačiau jų pavardės skirtingos.
Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėjos Andromedos Grauslienės teigimu, pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. „Tyrėjų duomenimis, viena iš versijų, jog asmenys galėjo pakelti ranką prieš save, tačiau laukiama ekspertų išvados – pareigūnai tiria visas versijas“, – pranešė „Bangai“ ji.
Per paskutiniuosius tris dešimtmečius ne vienas Šiūparių kaimo gyventojas yra pakėlęs prieš save ranką. Ankstesniais metais bendruomenę sukrėtė jauno ūkininko mirtis, kuris neatlaikė streso dėl nesėkmės ūkyje.
Prieš 19 metų Dovilų seniūnijoje, netoli Minijos upės, aikštelėje stovėjusiame automobilyje buvo rasti negyvi doviliškiai – šešiolikmetė ir 34 m. vyras. Šeimą turintis vyras draugavo su daugiau nei dvigubai jaunesne mergina. Jo tėvai ir artimieji nepritarė šiai draugystei. Tuomet prokurorai paneigė įtarimus, kad mergina nusižudė ne savo noru.

Psichologinė pagalba
Skubi pagalba 112
Jaunimo linija 8 800 28888 visą parą
Vaikų linija 116 111 11–23 val.
Linija „Doverija“ 8 800 77277 II–VI – 16–20 val.
Pagalbos moterims linija 8 800 66366 visą parą
Vilties linija 116 123 visą parą
Krizių įveikimo centras 8 640 51555 I–V – 16–20 val., VI – 12–16 val.
Skambučius į visas linijas apmoka SADM iš Valstybės biudžeto lėšų.

Virginija AUKŠTUOLYTĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių