Modernus prekių sandėliavimas: vieta, sąlygos, sumanūs sprendimai

Priklausomai nuo verslo – jo dydžio, pobūdžio, vietos ir kitų aspektų – sandėliavimo paslaugomis besinaudojantys ar planuojantys naudotis verslai turi apgalvoti ne vieną svarbų aspektą. Gera žinia ta, kad šiandien inovatyvios sandėliavimo paslaugas teikiančios įmonės apgalvoja viską iki menkiausių detalių – nuo patogaus prekių krovimo iki sandėliavimo temperatūrų ar net pažangių IT sistemų, kurios suteikia daug papildomų privalumų. Taigi, keli svarbūs momentai, kuriuos turite apgalvoti, jei dairotės profesionalių ir patogių sandėliavimo paslaugų.

Vieta – apie sandėlių lokaciją ir talpumą

Visų pirma, svarbu apgalvoti sandėliavimo vietą. Ji turėtų būti patogiai pasiekiama, šalia pagrindinių susisiekimo kelių ar kitų jūsų verslui bei prekių kelionei svarbių objektų. Galbūt jums patogiau laikyti savo prekes sostinėje, o gal aktualesnės sandėliavimo paslaugos Klaipėdoje, kur netoli uostas? Verta apgalvoti, kokia jūsų prekių kelionė ir kuri stotelė būtų patogiausia.

Kalbant apie vietą, svarbi ne tik sandėlių lokacija, bet ir tai, kiek vietos yra prekių sandėliavimui. Įvertinkite kokį kiekį gaminių norėsite sandėliuoti, taip pat – ar šiems reikalingos ypatingos sąlygos. Tuomet išsiaiškinkite, kiek vietos skirtingo tipo prekėms siūlo potencialūs prekių sandėliavimo partneriai. Verta pasiteirauti ir apie tai, kiek pakrovimo vietų yra sandėliuose – tai svarbu greitam ir patogiam darbui.

Sandėliuojamo prekės – kokios jos?

Sandėliuose laikomos įvairiausios prekės – nuo tekstilės gaminių, žaliavos ar buitinės technikos iki farmacijos prekių ir greitai gendančių maisto produktų. Kaip jau minėta, kai kurioms prekėms reikalinga ypatinga aplinka, temperatūra ir kitos sąlygos, kitos gali būti sandėliuojamos įprastai. Nuo to priklauso ir tai, bus aktualus trumpalaikis ar ilgalaikis prekių saugojimas, o gal ir toks, ir toks. Turite nestandartinio dydžio ir svorio krovinių? Pasidomėkite, ar sandėliuose yra kranas, skirtas vadinamiesiems negabaritiniams kroviniams.

Beje, svarbu žinoti ne tik sąlygas, kurias būtina užtikrinti siekiant išlaikyti gaminių kokybę, bet ir pasidomėti papildomomis paslaugomis, kurias teikia sandėlius turinčios įmonės. Pavyzdžiui, šiandien sandėliavimo ekspertai gali pasirūpinti galiojimo terminų stebėjimu, gaminio kokybės ir dokumentų kontrole, išsamia prekių apskaita ir pan.

Modernūs sprendimai ir papildomos paslaugos

Kuriantys modernius verslus siekia modernių sprendimų tiek įmonės viduje, tiek ieškodami partnerių už įmonės ribų. Sandėliavimas nėra išimtis. Tie, kurie dar tik pradeda verslą, kuriam aktualios sandėliavimo paslaugos, neretai nė neįsivaizduoja, kiek pažengusi ši sritis. Tai ne tik apie precizišką produktų laikymui reikalingų sąlygų užtikrinimą, bet ir apie modernių IT sistemų integravimą. Jomis inovatyviai užtikrinamas sklandus sandėlio darbas ir suteikiama galimybė integruoti klientų sistemas – užsakymų pateikimui, keitimuisi duomenimis ir balanso ataskaitoms.

Srities profesionalai gali pasirūpinti kokybišku sandėliavimo ir reikalingomis papildomomis paslaugomis – nuo

krovinių žymėjimo, pakavimo, ženklinimo etiketėmis, antspaudavimo, svėrimo, matavimo, prekių rūšiavimo ir atrankos iki muitinės tarpininkų paslaugų. Ieškote tinkamų partnerių savo moderniam verslui? Rinkitės tuos, kurie patys savąjį kuria pasitelkdami inovatyvius sprendimus.

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių