Moters diena: 5 romantiškų pasimatymų idėjos

Artėjanti Moters diena skatina ieškoti naujų idėjų, leidžiančių nustebinti mylimąją. Žinoma, šiuo metų laiku galimų veiklų sumažėja. Nepaisant to, pasitelkiant kūrybiškumą, galima sugalvoti ne tik romantiškų, bet ir žaismingų pasimatymų. Šiame straipsnyje pasidalinsime 5 idėjomis, ką galima nuveikti gražią Moters dieną.

1. SPA namuose

Norint pailsėti nuo įtempto gyvenimo tempo ir pasimėgauti vienas kito draugija, galima įsigyti poilsį SPA centre. Visgi, jeigu norite sutaupyti ir esate kūrybiški, SPA procedūromis galite pasimėgauti ir namuose. Per garso kolonėles ar kitą įrangą  paleiskite ramią muziką, geriausia, jeigu tai būtų lietaus ar vandens ošimo garsai. Specialistų teigimu, natūralios gamtos garsai atpalaiduoja ir nuramina geriausiai.

Uždekite kelias aromatines žvakes, prileiskite vonią, užsidėkite veido kaukes ir pasilepinkite laiku kartu. Vėliau palepinti vienas kitą galite masažais. Be to, mylimąją galite nustebinti ir netikėta staigmena, pavyzdžiui, seksualiu apdaru. Tad jeigu domina seksualūs apatiniai, užsukite į internetinę parduotuvę Romantika.lt.

2. Žaidimų vakaras

Norintiems žaismingumo ir atsiribojimo nuo kasdienių veiklų, rekomenduojame organizuoti žaidimų vakarą. Priklausomai nuo poreikių, galima žaisti tiek stalo, tiek vaizdo, tiek kompiuterinius žaidimus. Taip pat galite pasiūlyti prisijungti ir kitas draugų poras. Kartu ne tik smagiai praleisite laiką, bet ir skatinsite poros komandiškumą.

3. Degustacija

Jeigu neprisimenate, kada paskutinį kartą vakarieniavote su savo antrąja puse, galite išmėginti patiekalų degustaciją. Renkantis degustaciją, svarbiausia įvertinti, kokius patiekalus mėgsta mylimoji. Jeigu norisi nustebinti vakariene, tuomet ją galima užsakyti slapčia. Tačiau tam, kad degustacija patiktų abiem, geriausia pasitarti ir rasti kompromisą kartu.

4. Apsilankymas koncerte ar teatre

Kartais, norint pakeisti aplinką ir pasipuošti, galima įsigyti bilietus į klasikinės muzikos koncertą, operą ar net baletą. Žinoma, ieškoti bilietų patariama likus bent mėnesiui iki šventės. Kai kuriais atvejais netgi rekomenduojama ieškoti renginių dar anksčiau, nes dažnai bilietai į tokius renginius yra greitai išperkami.

5. Šokių pamokos

Jeigu poroje abu mėgstate aktyvų laisvalaikį ir norite išbandyti ką nors naujo, tai galėtų būti šokių pamokos. Išmokę pagrindinių šokių žingsnelių, galėsite prisijungti prie specialių šokių vakarų. Be to, specialistai teigia, kad bendra veikla suartina porą, todėl pataria ieškoti bendrų fizinių veiklų.

Taigi, tai tik kelios pasimatymų idėjos, šį sąrašą kiekviena pora gali papildyti individualiai. Ieškant pasimatymų idėjų, svarbiausia atsižvelgti į mylimosios charakterį ir bendrus poros pomėgius. Tik gerai žinant savo antrąją pusę, ją galima nustebinti maloniu pasimatymu.

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių