Naktinis žygis sulaukė populiarumo

Gargždų atviras jaunimo centras neseniai visuomenę pakvietė į naktinį žygį aplink Gargždus, kurio distancija – 20 kilometrų. Dalyvių gausa byloja, kad tokie pilietiški, o tuo pačiu ir sveiką gyvenseną, judumą skatinantys žygiai vis labiau populiarėja.
Gargždų atviro jaunimo centro direktorius Aidas Kryževičius su „Jaunimo erdve“ pasidalijo savo įžvalgomis: „Žygio tikslas – skatinti aktyvų jaunimo laisvalaikį. Manome, kad sumanymas tikrai pasiteisino, nes susidomėjimas buvo gana didelis. Dalyvių skaičius siekė apie 100. Tai labai maloniai nustebino, nes planavome dalyvių iki 30, bet rezultatai parodė kitaip. Didžioji dalis dalyvių buvo 14–29 metų amžiaus. Viskas vyko sklandžiai, be traumų ar rimtesnių sužeidimų. Mažiesiems su tėveliais buvo sudėtingiau, todėl jiems teko žygį baigti anksčiau. Pirmi eiseną baigę dalyviai pasiekė 10 km atstumą, tuo labai didžiuojamės. 20 kilometrų atkarpą užbaigėme anksčiau, nes žygeiviai ėjo gana sparčiai.“
A. Kryževičius sakė, kad ateityje tikrai planuojama daugiau ir sudėtingesnių žygių. „Kadangi jaunimas noriai ir aktyviai dalyvauja, mūsų tikslas šiuos poreikius patenkinti. Artimiausias žygis numatomas minint Kovo 11-ąją. Kartu su savo draugais, Gargždų vaikų ir jaunimo laisvalaikio centru, sujungę jėgas jį suorganizuosime!“ – apie artimiausius planus kalbėjo Atviro jaunimo centro vadovas.

Danielė DOMEIKYTĖ
Žygio dalyvė

Autorės nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių