Naudoti „Audi“ – vieni populiariausių rinkoje

Lietuviai vairuotojai nuo seno puikiai vertina vokiškus automobilius, tačiau naudotų automobilių rinkoje pastaraisiais metais įvyko nemažai pokyčių. Nepaisant to, naudoti „Audi“ automobiliai vis dar išlieka vieni populiariausių. O to priežastis galime įžvelgti net kelias.

Aukštos naujų automobilių kainos

Jei palygintume, nauji ir naudoti „Audi“ savo kaina tikrai stipriai skiriasi. Iš tikrųjų nauji „Audi“ automobiliai kainuoja tiek, kad tikrai ne kiekvienas vairuotojas gali sau leisti tokį įsigyti. Šią vokišką markę galima priskirti prabangos kategorijai, kurioje ji puikuosi kartu su taip pat labai populiariais „BMW“ prekės ženklo automobiliais.

Vis dėlto naudoti „Audi“ – visai kitas reikalas. Automobilių kainos priklauso nuo modelio, pagaminimo metų, variklio galingumo, techninės būklės, komplektacijos… Kiekvienas vairuotojas gali rasti tai, kas atitinka jo poreikius ir finansines galimybes. O įsigyti panaudotą „Audi“ automobilį tikrai nėra sudėtinga: pigiausių kainos siekia keletą tūkstančių, nors kelių metų senumo ar polizinginis automobilis, žinoma, kainuos kiek brangiau.

Platus modelių pasirinkimas

„Audi“ siūlo labai plačią modelių gamą, kurie skiriasi ne tik savo išvaizda, bet ir kėbulo tipu bei važiavimo kokybe. Nuo nedidelių ir manevringų miesto automobilių iki prabangiai atrodančių sportinės išvaizdos sedanų ir didelių visureigių. Daugeliui pirkėjų naudoti „Audi“ itin patinka todėl, kad yra tokie skirtingi, tačiau kartu automobilius vienija visiems jau gerai atpažįstamas vokiečių gamyklos stilius ir aukšta kokybė.

Patvarios medžiagos

Vairuotojams svarbi ne tik automobilio išorė, bet ir vidus. Net kai perkamas automobilis jau yra sulaukęs savo dešimtojo gimtadienio ir nuvažiavęs ne vieną šimtą tūkstančių kilometrų, norisi, kad salone viskas atrodytų tarsi nauja. Ir naudoti „Audi“ automobiliai šį vairuotojų poreikį puikiai išpildo.

Vokiečių gamintojas apdailai naudoja aukštos kokybės medžiagas, kurios yra atsparios dėvėjimuisi ir užtikrina puikų vaizdą – net ir po kelerių metų intensyvaus naudojimo automobilio salonas atrodo tarsi naujas. Tai svarbus privalumas, nes kai kuriuose automobiliuose naudojimo žymės atsiranda daug greičiau – tradiciškai tuo pasižymi prancūzų ir italų markės, kurių automobiliai šiek tiek pigesni (todėl ir apdailai naudojamos pigesnės medžiagos).

Prabanga, kurią kiekvienas gali sau leisti

Net ir naudoti „Audi“ automobiliai atrodo prabangiai bei leidžia mėgautis visais prabangaus automobilio privalumais. Dažniausiai mūsų šalies naudotų automobilių rinkoje atsiduria „Audi“ atkeliavę iš turtingesnių šalių: tos pačios Vokietijos, Prancūzijos ar kt. Ten vairuotojai renkasi pilnas komplektacijas, gali sau leisti odinį saloną ir papildomas saugumo funkcijas – „Audi“ siūlo platų papildomų pasirinkimų asortimentą. Dėl to ir antrinės rinkos pirkėjai gali naudotis visais privalumais.

Jei ieškote automobilio, su kuriuo važiuoti būtų vienas malonumas, būtinai atkreipkite dėmesį į „Audi“. O taip pat negalima pamiršti ir dailios šių automobilių išvaizdos, ilgaamžės salono apdailos bei puikios komplektacijos.

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių