„Nidos Gaiva“ – Aukštais balais poilsiautojų įvertinta kambarių nuoma Nidoje

Nida – įspūdingo grožio, tačiau gana nedidelis kurortinis miestelis, kuriame kambarių nuoma yra ribota. Tačiau tai nekeičia miesto svečių ir poilsiautojų noro ilsėtis patogiuose, tvarkinguose, jaukiuose, saugiuose kambariuose. Kaip tokius rasti? Praverčia internete paieškoti kitų poilsiautojų įvertinimų ir atsiliepimų. Mes radome vienus populiariausių – poilsio namus „Nidos gaiva“. Tai „Stipriausiųjų Lietuvoje“ įvertinimą pelniusios įmonės siūloma kambarių nuoma Nidoje.

Trumpa poilsio namų „Nidos gaiva“ istorija

Šių poilsio namų įkūrėjas Ričardas Petrikauskas nuomos veiklą pradėjo vykdyti daugiau nei prieš dešimtmetį. Per tą laiką, poilsio namai buvo ne kartą atnaujinti, siekiant svečiams suteikti viską, kas geriausia ir reikalingiausia smagioms atostogoms. Iš pradžių siūlę vien standartinius kambarius, šiandien poilsio namuose galima rinktis iš platesnio asortimento: dvivietį kambarį (su dvigule arba dviem atskiromis lovomis), dvivietį kambarį su balkonu, keturvietį kambarį ar apartamentus (iki penkių asmenų).

„Šiandien jau sąžininga būtų sakyti, kad poilsio namai „Nidos gaiva“ atitinka aukštus poilsiautojų standartus, nes buvo ilgus metus tobulinti atsižvelgiant į lankytojų poreikius bei norus. Jaukūs kambariai, patogūs baldai, puiki atmosfera, kokybiškas poilsis – tai mūsų poilsio namų siekiamybė, kurią stengiamės užtikrinti kiekvienam savo svečiui. Pradėję nuo įprastų kambarių, išvystėme platesnį jų pasirinkimą, kad tiktų tiek poroms, tiek šeimoms ar draugų poilsiui“, – sakė R. Petrikauskas.

Plačios pasirinkimo galimybės

Pasak poilsio namų įkūrėjo, per daugybę veiklos metų išryškėjo poilsiautojų poreikiai – vieniems reikia nedidelio kambario pernakvoti, kiti nori erdvių apartamentų. Vieni mėgsta keliauti ir ilsėtis vieni, kiti su šeima ar draugais. Pagal tai poilsio namuose buvo įrengti ir dviviečiai, ir keturviečiai, ir penkiaviečiai kambariai. Poilsiautojai juokauja, kad dėl plačių galimybių rinktis nesunku išsaugoti lojalumą šiems poilsio namams, nes jie visuomet turi ką pasiūlyti – ar atvyksi vienas, bėgdamas nuo šurmulio ir greito miesto tempo, ar su grupele žmonių.

Labiausiai vertinami poilsio namų ypatumai

Lankytojų teigimu, labiausiai vertinti reikėtų šių namų patogią lokaciją (vietą), švarą, patogumus ir personalą. Tai esminiai kambarių nuomos Nidoje kriterijai.

Pirmiausia, „Nidos gaiva“ yra įsikūrusi vos kelios minutės pėsčiomis iki Kuršių marių ir vos dešimt minučių iki Baltijos jūros – G. D. Kuverto gatvėje, pačiame Nidos centre. Iš čia patogu pasiekti ir Nidos jaukias gatveles, suvenyrų parduotuvėles, kavines ar žymiausius Nidos lankytinus objektus. Tai labai svarbu geroms ir turiningoms atostogoms.

Kitas svarbus ypatumas – švara ir tvarka kambariuose. Šilta atmosfera, maloni ir rami aplinka, patogios lovos ir kiti būtiniausi baldai leidžia mėgautis poilsio laiku. Be to, priklausomai nuo to, koks kambario (numerio) tipas bus pasirinktas, jame gali būti privati virtuvė ir privatus vonios kambarys. Visuose kambariuose yra būtiniausios priemonės, reikmenys ir kondicionierius.

Patogumus garantuoja ir nemokama stovėjimo vieta automobiliui, galimybė atvykti su augintiniais, nemokamas belaidis internetas, terasa, kurioje galima skaityti ar ramiai pasimėgauti gaiviais gėrimais karštą vasaros dieną. Tai puikus kambarių nuomos Nidoje variantas, sukurtas kokybiškam poilsiui.

Keliautojus žavi ir atsidavę poilsio namų šeimininkai, kurie visada maloniai ir draugiškai sutinka, pasirūpina visais reikalingais patogumais ir netgi parekomenduoja, ką geriausia aplankyti Nidoje. Tiesa, jie visuomet prašo kambarių nuoma Nidoje pasirūpinti iš anksto – nelaukti populiariausio sezono, kai į Nidą plūsta ne tik poilsiautojai iš Lietuvos, bet ir svečiai iš užsienio. Tuomet gauti tinkantį ir patinkantį kambarį gali būti labai sunku ar netgi neįmanoma. Be to, atlikdami rezervaciją anksčiau, dar galite ir sutaupyti – kambariai būna pigesni, nei juos užsakant paskutinę minutę.

Kaip atlikti norimo poilsio namų „Nidos gaiva“ kambario rezervaciją? Telefonu 8 633 12222, el. paštu  nidos@gaiva.lt arba užpildžius specialią užklausą (formą) internete – https://www.nidos-gaiva.lt/. Mėgaukitės atostogomis ir poilsiu komfortiškai!

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių