• 9 rugpjūčio, 2022
|

Norite pasistatyti kokybišką ir ilgaamžę terasą? Atkreipkite dėmesį į grindis ir statybines medžiagas

Įrengiant terasą dažnai iškyla aibė problemų: mediena ar plytelės, kietmedis ar spygliuočių mediena, natūralus akmuo ar keramika, matinis ar blizgus… Tačiau renkantis plytelėmis išklotą terasą, reikėtų atsižvelgti į keletą, kurios gali padėti jūsų svarbiems standartams. Mėgaukitės ilgamete estetika ir ilgaamžiškumu.

Plytelių rūšys, iš kurių turėtumėte rinktis terasai tinkamą dangą

Šiais laikais rinkoje yra labai daug plytelių rūšių, todėl kiekvienas ras sau tinkamą plytelių tipą. Ieškantiems aukščiausios kokybės ir estetikos turėtų patikti klinkerio trinkeles. Jos yra patvarios, atsparios, lengvai valomos ir patogios vaikščioti basomis. Tiesa, klinkerio trinkelių kaina nemaža, tačiau jos pagamintos iš geriausios medžiagos.

Galima rinktis tradicines akmens masės plytelės, kurios savo ilgaamžiškumu ir išvaizda neatsilieka nuo klinkerio. Akmens plytelės taip pat yra atsparios šalčiui, UV spinduliams, nedegios ir neblunkančios. Be to, juos lengva kloti. Šio tipo plytelės pasižymi dizaino įvairove: nuo medžio iki marmuro imitacijos.

Jei norite savo terasoje naudoti natūralias medžiagas, galite iškloti natūralaus akmens plytelių. Šios plytelės nėra dažnas pasirinkimas dėl savo kainos, tačiau jos taip pat yra pakankamai patvarios naudoti lauke.

Paviršiaus apdorojimas – ką verta žinoti, prieš įsirengiant terasą?

Tam, kad terasa galėtų tarnauti ilgai ir kokybiškai, verta skirti ypatingą dėmesį jos paviršiaus paruošimui. Šis darbas labai atsakingas, todėl patartina pasikonsultuoti su ekspertu. Pirmiausia reikia pasirūpinti, kad terasa būtų su nuolydžiu, kad būtų lengvas lietaus ar sniegas galėtų tinkamai iškeliauti iš terasos. Todėl labai svarbus rūpestingas hidroizoliacijos, sandarinimo juostų, klijų, apdailos medžiagų ir jų priedų pasirinkimas.

Ypatingą dėmesį reikėtų skirti hidroizoliacijai, nes neužtenka gero glaisto ir kruopštaus kompensuojamųjų siūlių paruošimo. Hidroizoliacija gali būti pagrindinis veiksnys, užtikrinantis jūsų terasos ilgaamžiškumą, todėl čia nereikėtų taupyti. Galima pastebėti, kad plytelės dažniausiai atsimuša į terasą. Taip yra todėl, kad kraštų deformacija turi didžiausią deformaciją temperatūros svyravimų metu. Laimei, pastaraisiais metais buvo rastas sprendimas – perimetro profiliai. Tai Renoplast aliuminio profilių sistema, kurią paprasta montuoti įrengiant terasas, pašalinama pagrindinė tokio tipo terasų problema – deformacija, padedama pašalinti likutinę ar atsitiktinę drėgmę.

Atkreipkite dėmesį į medžiagų kokybę

Lauko terasos kokybė ir ilgaamžiškumas priklauso ne tik nuo kruopštaus meistriškumo pristatymo, bet ir nuo pasirinktų medžiagų – pradedant grindų danga ir baigiant plytelių skiediniu. Pirkdami glaistą spragoms užpildyti, būtinai įvertinkite jo tinkamumą naudoti lauke. Rekomenduojame rinktis Ceresit CE79 UltraEpoxy glaistą, kuris tinkamas naudoti viduje ir lauke, dažnai drėgnose vietose ir net ten, kur naudojamas mažo druskingumo vanduo. Šie glaistai padeda užtikrinti visišką atsparumą chemikalams.

Taip pat galite rinktis Ceresit CE89 UltraEpoxy klijus sienų ir grindų plytelėms klijuoti, kai reikalingas atsparumas blukimui, valymo ir aplinkos chemikalams, vibracijos sukeliamiems įtrūkimams ir pan. Jie gali būti naudojami viduje ir lauke su 1-15 mm pločio siūlėmis. Epoksidinis glaistas pasižymi puikiu patvarumu, spalvos stabilumu ir minimaliu vandens sugėrimu, užtikrinančiu ilgalaikį sprendimą.

Tinkamai pasirinkę statybines medžiagas ir grindų dangą terasai, tikrai sukursite ilgaamžę ir gražią poilsio zoną sau ir draugams, kurioje galėsite leisti tiek vasaros, tiek rudens ir pavasario vakarus.

Aukščiausios kokybės statybinės medžiagos terasai čia: Spalvų sala.

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių