Nuo Utrių kalno jau leidžiasi slidininkai

Slidinėjimo trasos Utriuose vakar popietę pakvietė pirmuosius slidininkus – žiemos sporto aistruolius. Čia gali mėgautis ne tik patyrusieji, bet ir pradedantys bei vaikai, veikia du keltuvai. Žiemos pramogos pabrango dviem eurais, palyginti su ankstesniais metais.


Pastarosiomis dienomis sniego patalai užklojo žemę, bet slidinėjimo trasas rengusiems Lapių bendruomenės entuziastams jo buvo per mažai. „Savaitgalį telefonas kaito nuo skambučių ir klausimų, kodėl nedirbame – juk tiek daug sniego priversta. Visi labai išsiilgę žiemos sporto. O mes intensyviai ruošėmės – sniego patrankos gamino sniegą, nes iš to, kuris pabiro iš dangaus, suspaudus liko tik 10 centimet­rų sluoksnis, betgi kokybiškai trasai reikia 50 cm“, – atskleidė Lapių bendruomenės pirmininkė Laima Karbauskienė.
Vakar popietę nuo Utrių kalno jau leidosi pirmieji žiemos sporto aistruoliai. Čia, kaip ir anksčiau, veikia mėlynoji slidinėjimo trasa, kurios ilgis – 170 m, raudonoji – 250 m. Pradedantiesiems ir vaikams – atskira erdvė. Bus išmėginta ir naujovė – nusileidimo padangomis trasa. Dviem keltuvais vienu metu gali pakilti 60 žmonių.
„Įsigijome kalnų motociklą – pagalbininką kalno priežiūroje ar kitais atvejais. Kalno papėdėje pakeitėme tinklą, – sakė L. Karbauskienė. – Dvigubai pabrango elektros energija, pašoko kuro kainos, bet savo paslaugų mes tiek nebranginome: savaitės dienomis už dvi valandas – 12 eurų, o savaitgaliais – 18 Eur. Senjorams ir vaikams taikomos nuolaidos, o mūsų bendruomenės žmonėms – nemokamai. Bilietus galima įsigyti internetu bilietai.lt arba atvykus.“
Pernai slidinėjimo trasa Utriuose veikė tik tris savaites. „Ši žiema dėkinga, esame gerai pasiruošę, ir jeigu ji truks ilgai, bus gerai ir slidininkams, ir mūsų bendruomenei“, – kalbėjo L. Karbauskienė.

Virginija AUKŠTUOLYTĖ
„Bangos“ archyvo nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių