• 28 rugsėjo, 2021
|

Paaiškėjo A lygos licencijų sieksiančių klubų sąrašas

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) licencijavimo skyrius gavo 12 klubų paraiškas dalyvauti A lygos licencijavimo procese.

„A lyga sulaukia nemažai kritikos dėl komandų skaičiaus, tad labai džiugu, kad šiais metais turime net 12 paraiškų, – kalbėjo LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius. – Žinoma, visi dalyviai paaiškės tik pasibaigus licencijavimo procesui, bet kaip ne kartą minėjau, norime A lygoje turėti bent 10 stabilių klubų ir federacija deda visas pastangas, kad tai įvyktų.

Nuolat bendraujame tiek su klubais, tiek su savivaldybių atstovais, kad jaustume, kuo klubai gyvena. Įsiklausome į klubų pastabas ir stengiamės jas išspręsti – dar praeitais metais minimaliai sumažinome tam tik­rus licencijavimo reikalavimus. Siekiame, kad licencijavimo procesas taptų pagalba klubams, o ne papildomas iššūkis. Pandemijos metu licencijavimo skyrius labai glaudžiai bendradarbiavo su klubais derindamas finansinės stebėsenos aspektus.“

A lygos licencijos sieks visi šeši 2020 m. sezone A lygoje dalyvavę klubai bei šeši I lygoje dalyvavę klubai: Panevėžio „Panevėžys“; Vilniaus „Žalgiris“; Kauno „Hegelmann Litauen“; Telšių „Džiugas“; Jonavos „Jonava“; „Kauno Žalgiris“; Vilniaus „Riteriai“; Marijampolės „Sūduva“; Gargždų „Banga“; Kėdainių „Nevėžis“; Alytaus „Dainava“; Šiaulių FA „Šiauliai“.

LFF informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių