Pagal ką pasirinkti mechanizmą automatiniams vartams?

Išsirinkti mechanizmą savo namo vartams nėra lengva, kai nesate ekspertas, todėl norime palengvinti Jūsų gyvenimą papasakodami, ką reikia žinoti apie automatinius vartus.

Kaip veikia automatiniai vartai?

Vartų automatika juda dėka specialios konstrukcijos variklio, valdomo nuotolinio valdymo pulteliu, kuris siunčia impulsą valdymo blokui, kuris aktyvuoja mechanizmą. Valdymo blokas taip pat aptinka kitus signalus, pvz., fotoelementų signalus. Fotoelementas yra komponentas, nuolat bendraujantis su valdymo bloku. Per šviesos spindulį jis aptinka, ar vartų veikimo zonoje yra daiktų ar žmonių. Fotoelementas yra būtinas norint neprispausti žmonių ar daiktų.

Kokia yra vartų priežiūra?

Priežiūra yra esminė vartų apsaugos dalis. Labai svarbu, kad vidiniai vartų mechanizmai visada būtų švarūs ir sutepti.

Vartų tipas

Šiuo metu galime rasti 2 tipų vartus:

Varstomi vartai: šio tipo vartai susideda iš dviejų vartų, kurie atsidaro sukant ant atramos taško. Paprastai durys atsidaro į vidų, tačiau tai gali keistis, nes vartų charakteristikos skiriasi priklausomai nuo grunto, kuriame jie bus montuojami.

Stumdomi vartai: šio tipo vartai turi judamą dalį, kuri slysta ant tinklelio, pastatyto horizontaliai ant žemės. Tai puikus sprendimas ribotos erdvės namams.

Kiek yra vartų variklių tipų?

Šiuo metu rinkoje galime išskirti 4 variklių kategorijas:

Tiesiniai varikliai: jie aprūpinti geriausia technologija su rutuliniais varžtais, kurie garantuoja didelį greitį ir vidutinės ir didelės galios traukos našumą. Paprastai jie naudojami kaip alternatyva hidraulinėms arba pneumatinėms sistemoms.

Šarnyriniai varikliai: jie idealiai tinka varstomiems vartams automatizuoti net ir su dideliais statramsčiais. Dėl kolonos esančios aplikacijos variklis beveik nematomas iš vartų išorės: puikus sprendimas tiems, kurie nenori pažeisti išorinės konstrukcijos.

Hidrauliniai varikliai: jie paprastai yra pigiausi savo kategorijoje, bet vienodai tvirti. Jie užtikrina puikų našumą su minimaliu atidarymo laiku. Orbitiniuose hidrauliniuose varikliuose ritinėliai yra hidrodinamiškai palaikomi; tai sumažina trintį iki minimumo ir užtikrina puikų veikimą net esant aukštam slėgiui.

Požeminiai varikliai: jie skiriasi savo tvirtumu ir diskretiška išvaizda, todėl beveik nematomi. Šio tipo varikliai išlaiko nepakitusią įėjimo konstrukciją ir tinka visų tipų vartams. Šis sprendimas puikiai tinka ir gyvenamųjų namų vartams, kuriems kasdien reikia didelio darbo krūvio.

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių