Palangą vasarą kaitins jubiliejinis Rusijos pop grupės „A‘Studio“ šou

Vasarai artėjant ima aiškėti kokie gi įspūdingiausi koncertai šį sezoną neaplenks ir Lietuvos kurorto sostinės Palangos. Vienu iš tokių neabejotinai taps garsios Rusijos pop muzikos grupės „A‘Studio“ jubiliejinis šou „Powered by music“, kuris pristatomas švenčiant apvalų 30 -ies metų grupės gimtadienį. Tiesa, jubiliejinį pasirodymą gerbėjai turės progą išvysti tik kartą, ir tik Palangos koncertų salėje, talpinančioje apie 2 tūkstančius žiūrovų.

Į Palangos koncertų salės sceną vyrų dėmesį kaustanti gruzinų kilmės „A‘Studio“ grupės vokalistė Katie Topuria ir kompanija lips liepos 14 -ąją. Kazachstane savo veiklą pradėjusios, o vėliau Rusijoje ir visoje Europoje išgarsėjusios grupės vienas pagrindinių įkūrėjų, kompozitorius ir klavišininkas Baigali Serkebayevas su šypsena prisimena, kad būtent „A‘Studio“ buvo viena pirmųjų grupių atidariusi tuomet naujutėlaitės Palangos koncertų salės vasaros sezoną 2016 -iais.

„Puikiai prisimenu tą koncertą. Buvo malonu, kad tiek daug Palangoje poilsiaujančių žmonių susirinko ir linksminosi bei dainavo kartu su mumis. Tiek pati salė, tiek ir susirinkusi publika paliko tik geriausius įspūdžius ir šilčiausius prisiminimus, todėl neabejojau, kad čia dar sugrįšime. Puiki proga tą padaryti pasitaikė būtent šią vasarą, su 30 -ies metų jubiliejinine programa „Powered by music“. Džiaugiamės, kad šį kruopščiai planuotą šou pristatysime ir Lietuvoje“, – kalbėjo vienas grupės pradininkų.

2016 -ųjų vasarą Palangą sužavėjusį koncertą su teigiamiais įspūdžiais prisimena ir organizatoriai, kurie teigia, kad „A‘Studio“ grupė koncertui buvo pakviesta gana netikėtai ir buvo spėliojama ar ji sulauks pakankamo ažiotažo, ar pateisins lūkesčius.

„Tuomet „A‘Studio“ kvietėme paskatinti gerų rekomendacijų, peržiūrėję jų pasirodymus kitose šalyse, bet vis tiek turėjome tam tikrų abejonių – spėliojome koks bus susidomėjimas, kokį požiūrį parodys pati grupė. Tai ką pamatėme praėjusį kartą privertė išsižioti – koncertas buvo aukščiausio lygio, grupės nariai šaunūs žmonės, o susirinusi publika beveik nuo pat pasirodymo pradžios dainavo kartu, šoko ir linksminosi. Žinoma, tokią salės euforiją paskatino ir puikiai visiems žinomi „A‘Studio“ grupės hitai, kurių ji turi ne vieną ir ne du“, – prisimindamas prieš dvejus metus vykusį koncertą pasakojo organizatorius.

„A‘Studio“ yra ypač vertinama už natūralų, gyvą kuriamos muzikos skambesį, o taip pat priklauso Rusijos pop muzikos karalienės vadinamos Alos Pugačiovos muzikiniam teatrui. Per gyvavimo laikotarpį kompanijos kūrybiniame bagaže – dešimt studijinių albumų, daugiau kaip 30 oficialių video klipų, prestižiniais Rusijos apdovanojimais nominuoti hitai „Uletaju“, „Tak že kak vse“, „Papa mama“, „Tolko s toboj“, išskirtiniai pasirodymai didžiosiose televizinėse scenose bei nesuskaičiuojama daugybė koncertų įvairiose pasaulio šalyse.

Vienintelį 30 -ies metų jubiliejinį grupės „A‘Studio“ šou Lietuvoje organizuojanti kompanija taip pat priduria, kad šis koncertas Palangoje puikiai atspindės vasarišką nuotaiką, o susirinkusiems tai bus puiki proga atsipalaiduoti bei ne tik išgirsti geriausius hitus gyvai, bet ir išvysti užburiančiu sceniniu įvaizdžiu išsiskiriantį pasirodymą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių