Pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo meistrų čempionate – ir Klaipėdos rajono pergalės

Rugpjūčio 12–14 dienomis Lenkijoje, Bydgoščiaus mieste, vyko Pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo meistrų čempionatas, kuriame sužibėjo Klaipėdos krašto sporto klubo „Sportuok su Sigitu“ atstovai: Aida Vilimienė, Sigitas Bulovas, Verner Šermokas ir Gintautas Šiaškus. Sportininkai rungėsi 500 m ir 200 m nuotolių rungtyse, kuriose savo amžiaus grupėse iškovojo įvairias prizines vietas.

Sigitas kartu su Verner, irkluodami 500 m dviviete baidare, iškovojo aukso medalius! Apdovanojimų ceremonijos metu skambėjo Lietuvos himnas. 200 m rungtyje ši dvivietė buvo trečia.
Mišrių dviviečių baidarių 200 m rungtyje Sigitas ir Aida užėmė 2 vietą. Aida, irkluodama vienviete baidare, iškovojo du bronzos medalius (500 ir 200 m). Sigitas, Verner ir Gintautas kartu su Gintaru Kaminsku, 500 m irkluodami keturviete baidare, iškovojo sidabro medalį.
Apibendrinus rezultatus, bendroje įskaitoje Lietuva užėmė garbingą 7 vietą. Daugiausia medalių atiteko Lenkijos ir Ukrainos atstovams.
Pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo meistrų čempionatas yra prestižinės baidarių ir kanojų irklavimo veteranų varžybos, į kurias susirenka sportininkai iš visų pasaulio kontinentų.
Didžiuojamės Lietuvos meistrais, kurie kasmet į Lietuvą parveža įvairių spalvų medalius. Kitos aukščiausio lygio varžybos, Europos meistrų žaidynės, vyks 2023 metais Tamperėje (Suomija).