Personalo valdymo sistema – priemonė taupantiems laiką ir pinigus, bet plečiantiems savo komandą

Vieni apie verslo pažangą, naujoves ir lengvesnes darbo sąlygas domisi nuolat, naudojasi šiuolaikiniais įrankiais ir priemonėmis, kad  optimizuotų ir palengvintų verslo procesus, o kiti tam skiria mažiau dėmesio. Būtent todėl vieni bus girdėję, o kitiems tai bus visiška naujovė – personalo valdymo sistema. Bet ją žinoti naudinga, o išbandyti – dar naudingiau.

Kas yra personalo valdymo sistema?

Tai skaitmeninis įrankis, kuris padeda įmonėms valdyti ir gerinti darbo santykius. Tokia programa gali suteikti daugybę privalumų, prisidedančių prie efektyvesnių verslo (o ypač darbo santykių) valdymo procesų. Štai keli svarbiausi aspektai, kodėl personalo valdymo sistematampa naudinga ir patraukli įmonėms.

Informacijos centralizavimas. Personalo valdymo sistemaleidžia įmonėms saugoti visą darbo santykių informaciją vienoje vietoje. Tai apima ne tik kontaktus, bet ir visus kitus svarbius įrašus (duomenis), susijusius su darbuotojais. Ši informacija suteikia galimybę visam personalui lengvai pasiekti ir naudoti jiems reikalingą informaciją – jei vadovas tam suteikia prieigą.

Geresnis ir greitesnis informacijos apdorojimas. Personalo valdymo sistemaleidžia labai greitai atlikti veiksmus, tokius kaip įdarbinimas, atleidimas iš darbo, mokėjimų peržiūra, analitinių ataskaitų formavimas ir pan. Pavyzdžiui, „Cherry Team“ sukurta personalo valdymo sistemaleidžia darbuotoją įdarbinti vos per 5 minutes. Naudodamiesi šia programa, galėsite labai greitai nustatyti kandidatų atlyginimus ir pateikti darbo pasiūlymą, taip pat galėsite greitai atsisiųsti automatiškai sugeneruotą darbo sutartį pagal darbo pasiūlymo nustatymus. Dar ši programa leis pasirašyti darbo sutartį keliais paspaudimais internete ir nedelsiant pradėti dirbti kartu.

Efektyvesnė veikla. Personalo valdymo sistemapadeda automatizuoti daugelį procesų, pradedant nuo duomenų įvedimo ir baigiant nuolatiniu jų tvarkymu. Tai leidžia sutaupyti laiko, kurį darbuotojai gali skirti svarbioms užduotims.

Be to, šiuo metu jau yra tokių personalo valdymo sistemų, kurios suteikia ir analitinių įrankių bei ataskaitas, kurios leidžia įmonėms stebėti ir vertinti savo veiklą bei rezultatus. Tai padeda priimti efektyvius sprendimus ir tobulinti verslo strategiją.

Kokią personalo valdymo sistemą rinktis?

Daugelis personalo valdymo sistemų gali būti pritaikytos pagal specifinius verslo poreikius. Jų lankstumas leidžia įmonėms pasirinkti tik tas funkcijas, kurios yra būtinos jų veiklai. Tad rinktis personalo valdymo sistemą reikėtų įvertinus savo įmonės poreikius.

Pavyzdžiui, pasirinkę „Cherry Team“ sukurtą personalo valdymo sistema, galėsite nebenaudoti jokių atskirų skaičiuoklių, išvengsite duomenų klaidų bei užsitikrinsite, kad komandos duomenys ir dokumentai atitiktų reikalavimus. Ir visa tai padaryti galėsite naudodamiesi viena įrašų sistema.

Kokie yra personalo valdymo sistemos privalumai?

Labai patogu tai, kad naudodamiesi minėta personalo valdymo sistemagalėsite kurti dokumentus iš dokumentų šablonų, galėsite prašyti konkrečių dokumentų. Viskas bus saugiai saugoma toje pačioje vietoje ir sinchronizuojama su „Google“ disku. O pasirašyti dokumentus galėsite internetu, naudodami „Cherry Team“. Ir tai nėra vienintelis šios personalo valdymo sistemos privalumas. Ja naudodamiesi galėsite atlikti ir mokėjimų peržiūras – užuot naudojęsi keliomis darbo užmokesčio apskaitos platformomis, peržiūrėkite savo komandos atlyginimus ir mokesčius vienoje sistemoje. Galiausiai, ši programa žymiai supaprastina tiek priėmimo į darbą, tiek atleidimo iš darbo procesus.

Gytis Paulavičius, Cherry TEAM direktorius sako – „Tiesa, jei norite įrankio, kuris suteiktų kuo daugiau privalumų ir atliktų kuo daugiau funkcijų, su Cherry Team personalo valdymo sistemagalėsite ir kaupti kontaktų duomenų bazę – ji suteikia galimybę lengvai surasti ir filtruoti savo darbuotojus pagal komandą, būseną, pareigas ir kt. Tad programa viena, o funkcijų – daugybė. Ir viskas tam, kad dirbti būtų lengviau, paprasčiau ir efektyviau.“

Personalo valdymo sistema prisideda ir prie verslo augimo bei sėkmės. Įmonės, kurios naudojasi tokiomis programomis, gali lengviau prisitaikyti prie besikeičiančių rinkos sąlygų, maksimizuoti veiklos efektyvumą ir didinti pelningumą, savo dėmesį ir veiksmus nukreipdamos ten, kur to labiausiai reikia.

Cherry Team“ sukurta personalo valdymo sistema– įrankis, suteikiantis galimybę apskaityti ir valdyti verslo santykius realiu laiku iš bet kurios vietos. Sunku patikėti, kad šiuo metu yra tokių efektyvių priemonių? Išbandykite „Cherry Team“ personalo valdymo sistemą nemokamai. Jei nežinote, ar verta rinktis tokius šiuolaikinius įrankius, mėnesį naudokite, išbandykite, tyrinėkite ir vertinkite personalo valdymo sistemą, kol apsispręsite, kad tai išties efektyvus ir reikalingas įrankis.

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių