Pradedamas nemokamo komposto dalinimas

Prasidėjus pavasariniam ūkininkavimo sezonui Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centras (KRATC) vėl kviečia Klaipėdos regiono gyventojus ir verslininkus į žaliųjų atliekų aikšteles pasiimti nemokamai dalinamo komposto.

Iš gyventojų ir įmonių surinktos žaliosios atliekos KRATC aikštelėse natūraliai supūdamos, išsijojamos ir paverčiamos derlingu juodžemiu, kurį nemokamai neribotais kiekiais gali pasiimti tiek gyventojai, tiek juridiniai asmenys.

„Kviečiame atvykti į Glaudėnų aikštelę, šalia buvusio Kalotės sąvartyno – čia turime sukaupę didžiausią komposto rezervą. Bet prieš vykstant rekomenduotume pirmiausia pasiskambinti aikštelės vadybininkui ir pasitikslinti ar yra reikiamas komposto kiekis, bei kada būtų patogiausia  pasiimti“, – sakė Gediminas Sendrius, Ekologinės infrastruktūros administravimo skyriaus vadovas.

Klaipėdos miesto žaliųjų atliekų kompostavimo aikštelė įsikūrusi Kaukėnų g. 21, (Glaudėnų kaimas), darbo laikas: I – V nuo 8 iki 16 val., tel. 8 633 25 887. 

Pasiimamo komposto pakrovimu ir transportavimu turėtų pasirūpinti patys gyventojai ar verslininkai. Tuo pačiu važiavimu į aikštelę galite ir atgabenti žaliąsias atliekas – smulkias šakas, sugrėbtą žolę ar lapus. Iš gyventojų žaliosios atliekos priimamos nemokamai.

 Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centro informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių