• 29 rugsėjo, 2021
|

Pradinukų ugdymas – nuotoliniu būdu su išimtimis

Pasibaigus žiemos atostogoms pradinių klasių mokiniai mokosi nuotoliniu būdu. Tačiau tų tėvų, kurie negali dirbti iš namų ir prižiūrėti vaikų, atžalos priimamos švietimo įstaigose. Tai reiškia, kad jiems atėjus į švietimo įstaigą sudaromos sąlygos mokytis nuotoliniu būdu ir užtikrinama priežiūra.

Vyriausybė numatė, kad savivaldybių administracijos užtikrina vaikų, ugdomų pagal pradinio ugdymo programą, nuotolinį ugdymą, priežiūrą ir maitinimą įstaigose, užtikrindamos valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo nustatytas asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitas būtinas visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygas, kai tėvai, įtėviai, globėjai, įstatyminiai atstovai privalo darbo funkcijas (darbus) atlikti darbo vietoje ir negali vaikų priežiūros užtikrinti namuose.

Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Algirdas Petravičius informavo, kad Klaipėdos rajone pradinukų pirmadienį buvo tik keturiose rajono mokyklose. Iš viso 38. Šiemet rajono mokyklose mokosi 2 089 pradinių klasių mokiniai. Tarp mokyklose buvusių pradinukų yra medikų, policijos, kariuomenės atstovų, ikimokyklinio ugdymo mokytojų, socialinių paslaugų centrų darbuotojų ar maisto prekių pardavėjų vaikų.

Agnė ADOMAITĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių