• 14 rugpjūčio, 2022
|

Prenumerata pradėjo rūpintis anksčiau

Regionuose labiausiai prenumeruojami to regiono ir rajono spaudos leidiniai

Lietuvos paštas skaičiuoja, jog iki lapkričio pradžios gyventojai beveik dešimtadaliu daugiau užsiprenumeravo leidinių ateinantiems 2015-iems metams nei praėjusiais metais tuo pačiu laikotarpiu. Kaip ir ankstesniais metais, regionuose populiariausi to regiono ir rajono spaudos leidiniai.

„Šie metai ypatingi tuo, jog gyventojai gerokai anksčiau pradėjo rūpintis kitų metų prenumerata. Jei ankstesniais metais prenumeruoti leidinius tiek gyventojai, tiek verslo organizacijos suskubdavo tik baigiantis metais, šiemet pastebime tendenciją, kad jau nuo spalio vidurio pradėta gerokai aktyviau prenumeruoti leidinius“, – sakė Lietuvos pašto Pašto tinklo tarnybos direktorė Inga Dundulienė.

Lietuvos pašto duomenimis, vienam prenumeratoriui tenka 1,4 laikraščio ir 0,8 žurnalo.

Užsiprenumeruoti leidinius ateinantiems metams galima ne tik bet kuriame pašte ar per laiškininką, bet ir internetiniame tinklalapyje www.prenumeruok.lt bei telefonu 8 700 55400. Leidinių prenumerata taip pat priimama ir visuose „PayPost“ skyriuose.

Tiek gyventojai, tiek verslo įmonės gali rinktis iš beveik 700 pačių įvairiausių leidinių – nacionalinių, regioninių, įvairių žurnalų, leidžiamų tiek Lietuvoje, tiek užsienio šalyse. Prenumeruoti leidinius galima įvairiam terminui – metams, pusmečiui, ketvirčiui ar porai mėnesių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių