Priekulėje atgyja Sodo diena

Asociatyvi nuotr.

Šiandien Priekulėje šurmuliuos Sodo dienos dalyviai.
Bendruomenės „Priekulės ainiai“ patalpose bus skaitomos paskaitos apie aplinkos grožio puoselėjimą, gėlių auginimą, dalijamasi patirtimi apie ekologišką daržininkystę. Miesto gatvėse gėlininkai, daržininkai mėgėjai pasiūlys augalėlių, sėklų, bus vietinė mugė, augalų apsikeitimo, dovanojimo ir pardavimo vieta.
Po pertraukos Priekulėje vėl atgyja Sodo diena, bet kitokiu formatu. Šiemet renginyje „Kaimynas – kaimynui“ dalyvaus ir savo patirtimi dalinsis vietiniai pranešėjai – daržininkai mėgėjai, gėlių mylėtojai, aplinkos grožio puoselėtojai. Dituviškė Renata Padeginskienė, turinti levandų ūkį, patars, kaip susikurti savo rojų. Vienos iš gražiausių sodybų seniūnijoje šeimininkė Vida Majienė, išgarsėjusi jurginų kolekcionierė, papasakos apie gėles, kaip tvarkyti sodybos aplinką. Menininkė Jolanta Rudaitienė atskleis ekologiškos daržininkystės paslaptis.
„Pirmą kartą rengiame tokią Sodo dieną. Mūsų tikslas – šeštadienį suburti miestelėnus, paskatinti su šeimomis išeiti iš namų, pamatyti kaimynus, pabendrauti“, – sakė „Priekulės ainiai“ pirmininkė Gitana Mizgerienė.
Virginija LAPIENĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių