Profesionali naminių gyvūnų veterinarija

Ne tik žmonės, bet ir gyvūnai susiduria su įvairiomis ligomis, kurias reikia gydyti. Ligų prevencijai taip pat būtina kruopšti naminių gyvūnų priežiūra, tuomet tikimybė augintiniui susirgti yra daug mažesnė. Būtent todėl naminiai gyvūnai netiesiogiai reikalauja daug dėmesio, kurį teikti tikrai verta, nes jis atsiperka begaline meile ir abipusiu džiaugsmu. Apsilankykite https://www.vetpulsas.lt/ ir sužinokite apie teikiamas veterinarijos paslaugas.

Veterinarijos klinikoje teikiamos paslaugos

Veterinarai dirba nepailsdami dieną ir naktį, rūpinasi įvairiais naminių gyvūnų susirgimais ir padeda įveikti ligas. Teikiamos tiek profilaktinės apžiūros paslaugos, kuomet jokių susirgimų kaip ir nėra, tiesiog norite įsitikinti, ar viskas gerai ir reikalingos papildomos paslaugos, tokios kaip kad pavyzdžiui čipavimas, skiepai ar dokumentų tvarkymas. Teikiamos ir gydymo paslaugos konkrečių susirgimų atvejais.

Jūsų augintiniais pasirūpins skirtingų sričių veterinarijos gydytojai, klinikose teikiamos šios paslaugos:

  • chirurgija;
  • gydymas;
  • stomatologija;
  • veterinarinė profilaktika;
  • laboratoriniai tyrimai;
  • vakcinavimas ir čipavimas;
  • dokumentų tvarkymas vykstant į užsienį ir kitais atvejais;
  • ir kt.

Veterinarijos paslaugų spektras labai platus ir apimantis pačius įvairiausius poreikius. Atliekamos specialios procedūros net itin sudėtingais atvejais. Patyrę veterinarijos specialistai dirba tiek su katėmis, tiek su šunimis ir kitais naminiais gyvūnais, taip pat, išimtiniais atvejais, aptarnaujami ir egzotiniai gyvūnai. 

Skubi pagalba, kai jos labiausiai reikia

Nėra netinkamo laiko kreiptis į veterinarus. Jeigu įvyko staigi nelaimė skambinkite kad ir nakties metu – budintis veterinaras kaipmat atsilieps ir kaip įmanoma skubiau bus suteikta visa būtinoji pagalba. Jūsų augintinis daugiau nebekentės ir galės pamiršti skausmą, kuris išnyks lyg nebuvęs. 

Žinoma, kiekvienam gydymui reikia nemaža laiko ir kantrybės, tačiau pakentėti verta, nes viskas atsiperka puikia augintinio sveikata ir gera nuotaika. Gydymo procedūrų metu yra naudojami nuskausminamieji vaistai. Paslaugūs veterinarai daro viską, ką gali, kad augintinis jaustųsi kaip įmanoma patogiau ir saugiau.

Patikėkite augintinių susirgimus patyrusiems veterinarijos specialistams! Visos veterinarijos paslaugos teikiamos su begaline meile ir rūpesčiu.

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių