Profesionali paminklų antkapiams gamyba

Paminklų antkapiai yra ne tik amžinojo poilsio atminimo vieta, bet ir ištisas meninis dirbinys. Juos galima sukurti labai stilingus ir gražius, šitaip pagerbiant ir įamžinant kapavietę. Akmuo – tai tvirta ir ilgaamžė medžiaga. Kartą įrengus kokybišką akmens paminklą jis išlieka kapavietėje šimtus metų, užtenka tik minimalios priežiūros retkarčiais nuvalant paviršių.

Skaitykite toliau ir sužinokite apie profesionalią antkapių gamybą, kurią patyrę meistrai bus pasirengę įgyvendinti pagal individualius poreikius.

Antkapių paminklų tvarkymas

Antkapiai paminklams dažniausiai gaminami iš granito arba marmuro. Granitas, vienas dažniausiai Lietuvoje randamų akmenų, pasižymi didele spalvų ir tekstūros įvairove. Jis gali būti rausvas, šviesus, tamsus, turėti savyje įvairių atspalvių ir gražių raštų. Renkantis paminklą iš granito, esama labai daug įvairių variantų. Marmuras tuo tarpu yra kur kas retesnis ir brangesnis akmuo. Jis labai tvirtas ir puikiai tinka puošnių kapaviečių įrengimui, nes pasižymi įspūdingais, o kartais net egzotiškais raštais.

Paminklų gamybai naudojamos modernios akmens apdirbimo technologijos, darbus atlieka daug patirties turintys meistrai. Esant poreikiui, gali būti restauruojami seni, susidėvėję paminklai, tvarkomos kapavietės. Kapaviečių meistrai pasirūpins viskuo, ko reikia gražiam kapui įrengti ir jį tinkamai išlaikyti.

Visos antkapių įrengimo ir priežiūros paslaugos

Akmens darbų įvairovė be galo didelė. Tai ir naujų paminklų gamyba, ir senų restauravimas. Meistrai tiksliai viską įgyvendins pagal Jūsų poreikius, sukurs reikiamas antkapių formas, išgraviruos reikiamus raštus ir ženklus. Tai iš esmės viskas, ko reikia gražios kapavietės įrengimui, visai nesvarbu, ar ji būtų puošni ir išskirtinė, ar paprasta, kukli. Priimami patys įvairiausi užsakymai ir visi darbai atliekami su meile. Juk dirbant su akmeniu reikia turėti daug kūrybingumo ir įžvalgos, mylėti savo darbą, nes akmens apdirbimas yra savotiška meditacija, ištisas kūrybinis procesas, kuriam meistrai pašvenčia savo gyvenimą.

Jūsų laukia platus jau sukurtų, standartinių paminklų asortimentas – beliks tik išgraviruoti asmeninius inicialus. Arba gali būti sukurti individualūs paminklai, taikant nestandartinius, kūrybinius sprendimus.

Daugiau apie paminklų gamybą ir priežiūrą sužinosite: https://akmensdarbai.eu/

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių