Renkamės chalatėlį: ką svarbu įvertinti?

Chalatėlis – svarbus moteriško įvaizdžio akcentas. Na, o jiems sudarant tokią didelę įvairovę, labai svarbu rinktis ypač atsakingai – tik tokiu atveju išsirinksite tokį, kurį dėvėdama jausitės ypač patogiai, atrodysite žavi ir gundanti, o taip pat – jei tik norisi, paslėpsite figūros trūkumus bei išryškinsite privalumus. Tad, į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis, kad būtumėte iš tiesų patenkintos šiuo pirkiniu ir jis taptų vienu mylimiausių jūsų drabužių?

Kuo gali nudžiuginti tinkamai parinktas chalatėlis?

Dėmesį verta atkreipti į tai, kad tinkamai parinktas chalatėlis gali iš tiesų labai daug, pavyzdžiui, vizualiai pailginti kojas, išryškinti jūsų figūros privalumus, gundyti audinių bei dekoro elementų įvairove, atskleisti visai kitokią jūsų charakterio pusę, o taip pat – pagelbėti kuriant išskirtinai erotišką įvaizdį. Taigi, tinkamai parinktas drabužis suteiks daug pasitikėjimo savimi, o jūsų antrajai pusei – dar daugiau malonumo.

Kada ir koks  chalatėlis tiks labiausiai?
Chalatėliams sudarant didelį pasirinkimą bei norint pasirinkti tinkamiausią, atsakingai reikėtų vertinti ir savo figūros ypatumus bei poreikius. Štai, pavyzdžiui, jei jūsų tikslas yra atkreipti dėmesį į savo krūtinę, tokiu atveju idealiai tiks V formos iškirptę turintis drabužėlis; jei norite pabrėžti savo liekną juosmenį, tuomet tiks chalatėlis, turintis kuo platesnį dirželį; jei norite maskuoti stambesnius pečius, pirmenybę teikite chalatėliui, turinčiam trijų ketvirčių rankoves, tuomet dėmesys bus labiau nukreipiamas į dilbius. Na, o jei jums dar norisi ir kuo daugiau komforto bei jaukumo, tuomet atkreipkite dėmesį į kišenes turinčius chalatėlius.

Iš ko pasiūta?

Žinoma, svarbus ir audinys. Bene pačiu geriausius pasirinkimu tampa iš šilko ar satino pasiūlyti chalatėliai, kadangi būtent šios medžiagos yra ypač malonios liesti ir švelnia glunda prie kūno; be to, atrodo labai estetiškai. Na, ir, žinoma, svarbus yra ir praktiškumas – iš šilko ar satino pasiūtas chalatėlis, jei tik tinkamai prižiūrėsite, tarnaus labai ilgai. 

Taigi, jei artimiausiu metu planuojate savo spintos turinį papildyti nauju chalatėlių, atsakingai vertinkite savo figūros ypatumus bei poreikius, o taip pat – medžiagą, iš kurios pasiūtas šis drabužėlis. O ypač didelį pasirinkimą stilingų ir kokybiškų chalatėlių rasite užsukusios į cupid.lt

Sleep, Pajama, Sleeping Girl, Bed, Relax

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių