Šachmatų turnyre pirmosios trys vietos – gargždiškiams

Asociatyvi nuotr.

Jurbarke kovo 26 d. vyko atviras šio miesto Sporto centro vaikų, gimusių 2010 metais ir jaunesnių, šachmatų turnyras. Į svečius buvo pakviesti 33 jaunieji šachmatininkai iš Klaipėdos rajono ir Tauragės sporto centrų.


Absoliučioje įskaitoje mūšis vyko tarp trijų mūsų mokyklos atstovų – Auksės Zonytės, Dominyko Kušlikio ir Mato Valaikos. Tik jie trise tarpusavyje išsprendė prizinių vietų dalybas. Nugalėjo Auksė, surinkusi 6,5 taško iš 7 galimų, antras Dominykas – 6 taškai, trečias Matas – 5,5.
Tarp kitų mokyklų atstovų priekinėje linijoje šmėžavo ir keli mūsų ugdytiniai. Visų pirma Nojus Semenauskas, Edgaras Triušys, Tadas Petruškevičius. Prie jų bandė laikytis ir mūsų mažiausieji – Aronas Bužas ir Dominykas Kondrotas. Galop Nojus buvo bendroje šeštoje vietoje (5 taškai), Edgaras – septintoje (5 taškai), Tadas – aštuntoje (4,5 taško), Dominykas – tryliktoje (4 taškai), o nesėkmingai finišavęs Aronas – devynioliktoje vietoje (3 taškai). Iš mūsiškių ypač nustebino Noja Valaikaitė, kuri puikiai finišuodama surinko 3,5 taško ir sugebėjo pakilti iki 16 bendros vietos, o tarp mergaičių buvo pripažinta pirma (atmetus Auksę Zonytę ir Austėją Armoškaitę, kurios gavo prizus bendrose kategorijose). Jonas Šimulis buvo galutinėje 21 vietoje (3 taškai), Mantvidas Simutis – 22-oje (3 taškai), Edvinas Liaušas – 29-oje (2 taškai), Povilas Ovaltas – 31-oje (2 taškai). Pagal varžybų nuostatus buvo apdovanojami ir atskirų amžiaus grupių atstovai. Čia mes irgi šį tą laimėjome. Tarp 2011–2012 metais gimusių ugdytinių nugalėjo Edgaras Triušys. Tarp 2014 metais gimusiųjų trečiąją vietą iškovojo Dominykas Kondrotas. Taigi, į Gargždus mes parvežėme tris nugalėtojų taures ir 6 prizinių vietų medalius. O tai – geras pasiekimas. Buvo gera patirtis pasitikrinant savo pasirengimo lygį.


Zigmas BITINAS
Treneris

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių