• 5 gruodžio, 2021
|

Savaitgalį Gargžduose karaliavo tinklinis

Savaitgalį Gargžduose surengtame tinklinio turnyre „Mero taurė 2014“, skirtame Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti, savo jėgas išbandė 12 komandų (6 vyrų ir 6 moterų) iš Radviliškio, Šiaulių, Klaipėdos, Joniškio, Panevėžio, Kauno, Tauragės ir Gargždų.

Susirinkusius sportininkus pasveikino Klaipėdos rajono meras Vaclovas Dačkauskas, Sporto centro direktorius Vaidas Liutikas.

Tinklinio aikštelėse vyko įtempta kova. Visos komandos atkakliai kovojo ir siekė pergalės. Moterų varžybose varžėsi šešios komandos. Jos buvo suskirstytos į du pogrupius (A ir B pogrupiai). A pogrupyje varžėsi Panevėžio, Klaipėdos ir Gargždų komandos. B pogrupyje – Jonava, Kaunas ir Šiauliai. Pirmajame pusfinalyje susitiko Klaipėdos ir Gargždų komandos. Po atkaklios kovos rezultatu 2:1 pergalę šventė Gargždų komanda ir pirmoji iškopė į finalą. Antrajame pusfinalyje jėgas išbandė Šiaulių ir Panevėžio komandos. Kaip ir pirmajame pusfinalyje, kova vyko įtemptai. Nugalėtojas aiškėjo tik paskutiniajame sete, kurį laimėjo Panevėžio komanda ir iškovojo teisę žaisti finale. Finalinės varžybos prasidėjo nervingai, abi komandos žaidė vienodu pajėgumu ir neleido vienai nuo kitos atitrūkti. Tik paskutiniame sete po labai įnirtingos kovos 2 taškų persvara 16:14 laimėjo Gargždų moterų komanda ir iškovojo Mero taurę. Nugalėtojomis tapo Vilma Gečienė, Agnė Janutaitė, Sandra Gaudutytė, Milda Valytė, Romana Kvederienė, Jolanta Jastrumskienė, Jolanta Žukauskienė, Jolita Narkevič ir Rasa Šideikienė.

Kitoje salėje vyko kovos tarp vyrų. Komandos buvo suskirstytos į du pogrupius (A ir B). A pogrupis – Gargždai, Klaipėda ir Tauragė. B pogrupis – Joniškis, Radviliškis ir Jonava. Pirmajame pusfinaly susitiko Tauragės ir Gargždų komandos. Gana nesunkiai rezultatu 2:0 pergalę šventė gargždiškiai ir pirmieji pateko į finalą. Antrojo finalininko teko palaukti ilgiau. Antrajame pusfinalyje susitiko Radviliškis ir Klaipėda. Nugalėtojas sprendėsi trečiajame sete, kurį rezultatu 15:11 laimėjo Radviliškio komanda ir pateko į finalą. Skirtingai nei moterų finale, intrigos ir kovos čia buvo mažiau. Gargždiškiai nesunkiai ir užtikrintai įveikė Radviliškio komandą ir tapo Mero taurės nugalėtojais. Nugalėtojai – Deividas Žukauskas, Robertas Jurjonas, Martynas Narvilas, Raidas Kvasys, Olegas Sorokinas, Edvardas Vilimas, Laurynas Gečas ir Alvydas Šarka.

Geriausios komandos apdovanotos Sporto centro įsteigtomis taurėmis, diplomais, žaidėjai –medaliais, geriausi žaidėjai – prizais. Gargždiškiui Olegui Sorokinui buvo įteiktas atminimo prizas ,,Geriausias jungiantysis“.

Įteikdamas apdovanojimus rajono meras Vaclovas Dačkauskas padėkojo tinklininkams už gražų žaidimą ir palinkėjo toliau populiarinti šią sporto šaką rajone.

Sporto centras dėkingas šių varžybų organizatorėms Vilmai Gečienei ir Jolantai Žukauskienei bei varžybų teisėjams, sekretoriatui, taip pat dėkoja visų komandų vadovams ir žaidėjams, aktyviai dalyvavusiems šiose varžybose. Varžybų rezultatų aptarimas ir vakaronė vyko kavinėje ,,Trys mylimos“. Sporto centras ir tinklininkai dėkingi kavinės personalui už skanią vakarienę ir už malonų priėmimą. Taip pat dėkingi už gerą nuotaiką varžybų atidarymo ir apdovanojimo metu ,,Tina dance“ šokėjoms. Dėkojame ir informaciniams rėmėjams laikraščiui ,,Banga“, interneto portalui www.mano-gargzdai.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių