Savivaldybės Administracijos struktūroje – pokyčiai

A. VALAIČIO asociatyvi nuotr.

Klaipėdos rajono savivaldybėje permainų vėjai nenurimsta. Dar ankstesnės daugumos ir buvusio Administracijos direktoriaus Justo Ruškio inicijuota Administracijos struktūros pertvarka įsigaliojo nuo birželio 1 d. Tiesa, sprendimai priimti ne visi.

Priminsime, kad tai jau antroji šios kadencijos Tarybos pertvarka Administracijos struktūroje. Po rinkimų susiformavus pirmajai valdančiajai daugumai, jos valia už 12 tūkst. Eur bendrovė „Civitta“ atliko Savivaldybės administracijos darbo organizavimo analizę ir pateikė rekomendacijas. Jomis remiantis buvo pertvarkyti skyriai, sumažintas leistinas darbuotojų skaičius, net atsisveikinta su keletu ilgamečių darbuotojų.

Praėjusių metų balandžio 13 d. susiformavo nauja valdančioji koalicija ir atliko reformos inventorizaciją. Nuspręsta vėl didinti darbuotojų etatų skaičių, išskaidyti skyrių funkcijas. Tuomet vykusioje spaudos konferencijoje rajono meras Bronius Markauskas akcentavo, jog pokyčiai išties reikalingi – darbo krūviai išaugę, atsirado naujų funkcijų, bet žmonių nepadaugėjo, tačiau įžvelgė ir minusų siūlomoje reformoje.

Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Viešųjų ryšių ir bendradarbiavimo skyriaus vedėja Ernesta Badalova informavo, kad nuo šių metų birželio 1 d. įsigaliojo Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos struktūros pokyčiai. Statybos ir infrastruktūros skyriuje steigiami du nauji poskyriai: Infrastruktūros plėtros – poskyrio vedėja tapo Savivaldybės vyr. inžinierė Aistė Daukantienė ir Turto valdymo – poskyrio vedėja tapo Aida Indzelė.

Steigiamas atskiras Kultūros skyrius, o Kultūros, sveikatos ir socialinės politikos skyriaus pavadinimas keičiamas į Sveikatos ir socialinės apsaugos skyrių. Jame steigiamas Socialinės paramos poskyris. Sveikatos ir socialinės apsaugos skyriaus vedėja paskirta Iveta Gailienė.

„Sprendimai dėl Kultūros skyriaus bei Socialinės paramos poskyrio vadovų bus priimti darbą pradėjus naujam Administracijos direktoriui“, ‒ teigė E. Badalova.

Priminsime, kad trečią kartą pasikeitus naujai valdančiajai daugumai šių metų gegužę, juo paskirtas Sigitas Karbauskas, jis darbą pradės birželio 7 d.

Monika CALZONAITĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių