Senjoro programa

Turiningas laisvalaikis ir įsitraukimas į kultūrines veiklas visuomet padeda praskaidrinti senjorų kasdienybę. Tad šiais metais ,Nacionalinio socialinės integracijos  instituto Senjoro programa nori pakviesti savo lankomus, bei visos Lietuvos senjorus, Kovo 11-ąją minėti turiningai – lankant muziejus!
Prie šios gražios SENJORO  programos idėjos prisijungę muziejai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje  bei Marijampolėje suteikia galimybę visiems senjorams kovo 10 arba 11 dienomis ekspozicijas lankyti nemokamai.

KAUNE:
Vytauto Didžiojo Karo Muziejus – kovo 10d. ir kovo 11d.
Istorinė LR Prezidentūra Kaune – kovo 11d.
Kauno miesto muziejaus padaliniuose – kovo 11d. :
Kauno pilies muziejus ( Pilies g. 17)
M. ir K. Petrauskų muziejujus(K. Petrausko g. 31) – kovo 11d., 15 val. čia taip pat vyks nemokamas koncertas „Dainuojam laisvę“
Juozo Gruodžio muziejus (Salako g. 18) – vyks ekskursija „Mano darbas Taurus“, kurios metu bus galima sužinoti apie kompozitoriaus asmeninį gyvenimą ir pomėgius, dirigento ir pedagogo veiklą.
Tautinės muzikos muziejus ( L. Zamenhofo g. 12)

VILNIUJE:
Vilniaus muziejus – kovo 10d.
Parodų erdvė Istorijų namai / House of Histories

KLAIPĖDOJE:
Mažosios Lietuvos istorijos muziejus/MLIM – kovo 11d. Nuo 11 iki 16 val. muziejuje vyks susitikimas su rankdarbių meistre Irena Šukytė-Ungaro ir etnografe dr. Aušra Kavaliauskienė.
Pilies muziejus – kovo 11d.
Kalvystės muziejus – kovo 11d.

MARIJAMPOLĖJE:

Marijampolės krašto ir Prezidento Kazio Griniaus muziejus padaliniuose – kovo 11d. :

Bulotų namai (Vaičaičio g. 16).

Lietuvos prezidento K. Griniaus memorialinį muziejų (Bažnyčios g. 23).

Pasidalinkite žinia su drauge, seneliu, kaimyne ar kitu pažįstamu senjoru arba čiupkite už parankės ir nusiveskite į muziejų patys! Kultūrinis laisvalaikis ne tik paįvairina senjorų kasdienybę, bet kartu suteikia galimybę bendravimui ir taip prisideda prie geresnės senjorų emocinės sveikatos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių