• 8 rugpjūčio, 2022
|

Širdis linko prie savo verslo

Svajonių, katino darbas – taip savo moteriškų drabužių, kvepalų ir aksesuarų butikėlį „Nauja apranga“ vadina savininkė Rima Baranauskienė. Imtis savo verslo moterį paskatino trečiojo vaiko gimimas.

Nuo dėvėtų prie naujų

Sukaupusi didelę patirtį prekyboje, išbandžiusi ir pardavėjos darbą nedidelėse parduotuvėse, ir vadybininkės darbą prekybos centruose, Rima ryžosi imtis savo verslo. Spyriu pokyčiams tapo dukrytės gimimas, kai norėjosi daugiau laiko skirti šeimai, turėti patogesnį darbo grafiką. Taip prieš 5 metus gargždiškė pradėjo prekiauti dėvėtais drabužiais.

Kuo toliau, tuo labiau Rimai norėjosi moteris puošti naujais drabužiais, nors Gargžduose konkurencija šioje srityje tikrai didelė. Ir sveikata nebeleido kilnoti didelių svorių. Taip prieš trejus metus rinkoje atsirado dar viena naujų moteriškų drabužių parduotuvėlė.

Jaukiai įrengtose kiosko patalpose klienčių netrūksta ir dėl patogios vietos – aprangos kioskelis stovi pačiame miesto centre, prie buvusio „PayPost“ kioskelio, ir dėl malonaus bendravimo, nuolat atnaujinamo madingo asortimento. Čia pat galima prisiderinti aksesuarą ar išsirinkti patikusius kvepalus.

Rima naudojasi šiuolaikinėmis technologijomis, turi feisbuke savo puslapį „Nauja apranga Gargždai“, tad patikusius drabužius siunčia paštu nuolatinėms klientėms net į užsienį.

Patikimi tiekėjai – sėkmės garantas

„Drabužius visada perku pati apžiūrėjusi, pačiupinėjusi. Dažniausiai parsivežu iš Lenkijos arba Gariūnų. Butikėlyje yra ir Lietuvoje siūtų rūbų. Turiu patikimus tiekėjus, niekada neužsakau internetu – man taip ramiau. Žinau, kokių modelių ieško mano klientės, kokios medžiagos joms patinka. Jos išsako, ne tik kokių drabužių norėtų, bet ir užsuka šiaip paplepėti“, – pasakoja verslininkė, nuo vasario pradėjusi dirbti pagal individualią veiklą.

Rima pasakojo save suradusi šioje srityje: „Savo darbą vadinu katino darbu – jokių stresų, įtampos, tik malonus bendravimas su klientais, tad ir į namus grįžtu nepavargusi, nepikta. Atlyginimą užsidirbu dirbdama širdžiai mielą darbą. Kalbinu sugrįžti Anglijoje gyvenančią 24 m. dukrą ir Lietuvoje pradėti savo verslą.“

Vida VALAITYTĖ-IVAKHNENKO

Autorės nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių