Sirgaliai mašiną papuošė mylimos „Bangos“ komandos ženklais

Gargždiškiai, tikri Gargždų futbolo komandos „Banga“ fanai, nusprendė net į rungtynes važiuoti nepaprastai: naują automobilį papuošė komandos ženklais. Tiesa, tai dar ne pabaiga: ant mašinos kapoto ateityje turėtų puikuotis sirgalių simbolis – tig­ras.


„Kadangi mašina žalia, gaila, kad tik dvi spalvas galėjome panaudoti, mat mėlyna su žalia nesiderina“, ‒ apie baltai-oranžinėmis bangomis ir futbolo kamuoliu papuoštą mašiną kalbėjo automobilio savininko sūnus Tomas Bubelis.
Gargždiškiai atskleidė esantys tikri futbolo komandos „Banga“ fanai: Vaidotas Losis teigė, kad iki pandemijos nebuvo praleidęs nė vienų komandos rungtynių, net į draugiškas nuvykdavęs.
„Anksčiau stebėti varžybų ir palaikyti komandos vykdavo daugiau žmonių“, ‒ pasakojo Vaidotas. Dabar „užkietėjusių“ sirgalių likę 4, iš kurių bent vienas ar dviese, jei yra galimybė, būtinai važiuoja į varžybas palaikyti komandos: V. Losis, papuošto automobilio savininkas Vladas Bubelis, jo sūnus T. Bubelis ir Aldas Mockus.
V. Losis „Bangą“ palaiko nuo pat komandos įsikūrimo pradžios. Kaip pasakojo, jo sesers vyras žaidė futbolą, o jį pasiimdavo dar jauną į varžybas. Taip ir iki šių dienų liko meilė futbolui. Futbolu susidomėjo ir Vaidoto kaimynas Tomas – dar būdamas 12 metų jis pirmą kartą nuvyko į varžybas sirgti už „Bangą“ ir tai tapo laisvalaikio praleidimo būdas. „Tai mūsų hobis – kas vasarą važiuoja degintis, o mes – į stadioną“, ‒ juokdamiesi sakė sirgaliai. Anot Tomo ir Vaidoto, svarbu palaikyti savo miesto komandą, juk Gargždai ‒ futbolo miestas.
Gargždiškiai pasakojo, kad anksčiau gyvavo fanų grupė, aktyviai palaikanti Gargždų „Bangą“ – „Tigrų ekipa“. Stebėti varžybų ir palaikyti komandos susirinkdavo gausus būrys žmonių, vaikų, važiuodavo net pilni autobusai. Sirgaliai atskleidė, kad kelionių metu yra tekę patirti ir nuotykių, pavyzdžiui, sugedęs autobusas privertė pavėluoti į mylimos komandos rungtynes. Tiesa, šiuo metu gyvavusi nevyriausybinė organizacija jau išregistruota. Bet palaikymo dvasia ir noras sirgti už „Bangą“ niekur nedingo. Fanai Vladas, Tomas ir Vaidotas ne tik papuošė mašiną, o jos viduje pakabino „Bangos“ komandos automobiliams skirtą kvapuką, – gargždiškiai turi ir aprangas su komandos atributika: marškinėlius, džemperius, net striukes, taip pat šalikus ir kepures. Prie automobilio raktų prisegtas pakabukas su „Bangos“ komandos simboliu, o kieme plaikstosi futbolo komandos „Banga“ vėliava. „Svarbiausia į varžybas pasiimti gerą nuotaiką ir nusiteikti garsiai skanduotėmis palaikyti savo komandą“, ‒ sakė sirgaliai. Jie paminėjo gerai visiems žinomą skanduotę: „Kas laimės, kas laimės? Gargždų „Banga“! Taip pat ir kitą: „Visos upės gilios – Minija giliausia! „Banga“ – pati geriausia.“ Gargždiškiai pasakojo, kad yra net daina apie Gargždus, „Bangą“, parodė originalų įrašytą diską.
Visus, norinčius sirgti už Gargždų futbolo komandą „Banga“ ir vykti į varžybas, Tomas ir Vaidotas kviečia į pagrindinę fanų tribūną. „Kai susirenka daugiau žmonių, linksmiau“, ‒ įsitikinęs Tomas. Fanai nueina į visas varžybas, vykstančias Gargžduose, o dabar naujai papuošta mašina ir toliau tęs tradiciją važiuoti palaikyti „Bangos“, žaidžiančios kituose miestuose. Artimiausios varžybos išvykoje numatytos Kaune birželio 26 d. su Kauno futbolo klubu „Žalgiris“.


Monika CALZONAITĖ
Aut. nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių