Siūlys modulinį darželį Gargžduose

Klaipėdos rajono mero B. Markausko antradienį surengtoje spaudos konferencijoje buvo kalbėta, kad jau kitąmet net 60 vaikų Gargžduose galėtų lankyti naują darželį. Ir sprendimas paprastas – modulinis darželis.

Pasak mero, tokiu keliu eina ne tik užsienio šalys, bet ir Lietuvos didieji miestai ir rajonai – Vilnius, Kauno rajonas, kur per keletą metų moduliniais darželiais sugebėta užtikrinti vietas šimtams darželinukų. Nes tai pigesnis, paprastesnis ir greitesnis būdas nei statyti visiškai nuo nulio.

„Kokie modulinių darželių privalumai? Pirma, nereikia kurti naujos infrastruktūros, jie gali būti statomi šalia esančių darželių. Antra, statybų greitis. Į vietą atvežami jau pagaminti segmentai, iš kurių surenkamas pastatas. Trečia, jie niekuo kokybe nenusileidžia įprastu būdu pastatytiems darželiams“, – pastebi rajono vadovas.

Dabar pradėjus darbus toks darželis duris galėtų atverti jau kitų metų rudenį. Planuose – išnaudoti šalia Gargždų „Saulutės“ darželio esančią erdvę. Būtų sukurtos trys grupės po 20 vaikų. Pastate atsirastų patalpos vaikams persirengti, daiktams saugoti, miegui bei valgymui skirtos zonos, kabinetai darbuotojams. Be abejonės, būtų nupirkti ir nauji baldai, žaislai, lavinamosios priemonės.

„Šį klausimą artimiausiu metu pristatysiu ir naujai valdančiajai daugumai. Tikiu, kad idėja sulauks pritarimo, ir galėsime startuoti“, – spaudos konferencijoje kalbėjo meras.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių