Sodo šventėje – ir sodinukai, ir šokiai

Trečiojo amžiaus universiteto šokių ansamblis „Skinija“ (vadovė G. Malūnavičienė).

Gargžduose prie „Žydinčio sodo centro“ spalio pradžioje vykstanti Sodo šventė jau tampa tradicija. Šventės mėgėjams praėjusį šeštadienį net oras buvo tarsi užsakytas: saulėta ir nevėjuota.


Sodo šventėje kaip visada buvo galima įsigyti ne tik įvairių sodinukų, tačiau ir pabendrauti su jų augintojais, gauti naudingų patarimų, kaip prižiūrėti vaismedžius, vaiskrūmius, gėles, kad augmenija būtų derlinga ir vešli. Kas nepražiopsojo galimybės, dar ir Klaipėdos rajono laikraštį „Banga“ su nuolaida kitiems metams užsisakė.
Šventės organizatoriai vaišingai pasitiko visus atėjusiuosius: karštos žolelių arbatos puodeliu, kvapnaus pyrago gabalėliu ir net naminės duonos riekele su pagardais. „Gera dalintis“, – nuotaikingai kalbėjo Asta Pilipuitienė, įmonės „Kūlverstukų šalis“ vadovė.
Trečiojo amžiaus universiteto šokių ansamblis „Skinija“ (vadovė Giedrė Malūnavičienė) šokių smagumu patraukė susirinkusiuosius, šalia sukosi ir poros, ir mamos su vaikučiais.
Tautodailininkų, namudininkų įvairūs dirbiniai, mezginiai, jau net ir kalėdiniai žaisliukai džiugino susirinkusiųjų akis, o žoliautojos Giedrės Bružienės žolelių arbatos, natūralūs tepaliukai itin domino šventės dalyvius.
Viena iš šventės organizatorių, „Žydinčio sodo centro“ vadovė Violeta Gedgaudienė pasidžiaugė jaukiu gargždiškių pasibuvimu, galimybe pabendrauti, įgyti sodininkystės, gėlininkystės žinių. Tikimasi, kad populiarėjant šventei ateityje ir prekiautojų, ir dalyvių bus sulaukta daugiau.


Vita VITAITĖ
Aut. nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių