• 28 rugsėjo, 2022
|

Sporto centro vaikinai iškovojo sidabro medalius

Gegužės 1 dieną Ginkūnuose, Šiaulių r., viešbutyje „Grafaitė“, vyko komandinės U14 ir G14 Lietuvos šachmatų pirmenybės.

Vaikinų grupėje tarp 11 komandų pajėgiausia buvo Vilniaus SM „Tauras“ pirmoji komanda, iškovojusi visas septynias pergales ir užtikrintai nugalėjusi. Pasiekę penkias pergales ir kartą sužaidę lygiomis, antroje vietoje buvo Klaipėdos rajono savivaldybės BĮ Sporto centro vaikinai. Treti – Kauno SM „Gaja“ jaunieji šachmatininkai.

Klaipėdos rajono BĮ Sporto centro vaikinų komandoje žaidė Dovydas Spevak (kapitonas) – surinko 4,5 taško iš 7 galimų prie pirmos lentos, Domas Andrijauskas – 5,5 taško prie antros lentos, Paulius Rusteika – 4 taškai prie trečios lentos, Danielius Antužis – 4 taškai prie ketvirtos lentos ir Arvydas Žiūra – 6 taškai prie penktos lentos.

„Ši mūsų rajono jaunųjų šachmatininkų komanda įeis į Sporto centro istoriją kaip pirmoji, iškovojusi medalius komandinėse Lietuvos pirmenybėse. Domas, Paulius, Danielius ir Arvydas vienoje komandoje kartu kovoja jau penktus metus. O prieš trejetą metų juos apjungė ir sustiprino Dovydas. Tai labai puiki ir subalansuota komanda“, – sakė komandos vadovas treneris Zigmas Bitinas.

Gegužės 2 dieną ten pat vyko ir analogiškos U18 bei G18 pirmenybės. „Mes dalyvavome U18 varžybose. Kadangi buvome jaunesni, tai aukštesnių pasiekimų nesitikėjome. Būdami aštuntu reitingu, taip varžybas ir baigėme – aštuntoje vietoje“, – apie antros dienos varžybas kalbėjo treneris. U18 komandoje žaidė Domantas Antužis (kapitonas), D. Spevak, Dominykas Lavrentjevas, D. Andrijauskas ir Jorė Balčiūnaitė.

Sporto centro informacija ir nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių