Striukės pasirinkimas – ne matematika, tačiau mokslas

Moterys dažniausiai renkasi drabužius pagal grožį, kai tuo tarpu vyrai – pagal tam tikras taisykles. Ne veltui sakoma, kad jie dažniausiai detaliau apgalvoja kiekvieną smulkmeną, racionaliau renkasi įvertinę daugiau akcentų.

Rūbai plius vyriškos striukės, kurias šiuo metu galima rasti prekybos vietose – labai įvairios. tai, žinoma, džiugina, kadangi didėja tikimybė, jog kiekvieno, net ir paties išrankiausio poreikiai – bus patenkinti.

Siekiant, kad paieškos būtų kuo paprastesnės – pateiksime kelias gaires, kurios padės Jums susisteminti paieškas ir rasti tai, kas geriausiai tinka kiekvienam vyrui.

  • Dydis

Nepriklausomai nuo ieškomo drabužio – svarbiausia yra dydis. Reikia, kad striukė ne tik gražiai atrodytų ant kūno, tačiau ir suteiktų judėjimo patogumą. Jeigu moterys dažniausiai renkasi per mažus drabužius tikėdamos, kaip jos vizualiai atrodys lieknesnės, tai vyrai dažniausiai renkasi didesnius, kadangi tikisi, kad taip atrodys raumeningesni. Visgi, tai nėra teisingos taisyklės, galiausiai, judėjimas su tokiais drabužiais nebus patogus. Rinkitės savo dydžio drabužius ir pirkdami striukes internetu žiūrėkite ne tik į dydį, tačiau ir detalius matmenis.

  • Stilius

Kitas ne ką mažiau svarbus aspektas yra stilius. Nuo klasikinių, dažniausiai tamsių spalvų, kurios apglunda, iki modernių, inovatyvių, kurios ne tik ryškios, tačiau ir puošiamos akis traukiančiais akcentais, dažnai pūstos, kadangi šiais metais tokios yra madingos. Svarbiausia yra ne sekti madas, tačiau rinktis tokias striukes, kurios Jums artimos sielai.

  • Audinys

Taip pat reikia įvertinti audinį, kuris lemia ne tik drabužio dėvėjimo sezoniškumą, tačiau ir priežiūrą. Kai kurios striukės yra lepesnės ir jas net gali tekti į valyklą. Kitos – ne tokios reiklios, joms puikiai pakanka plovimo rankomis arba net skalbyklėje. Nenuplėškite etiketės, kad žinotumėte, kokia yra tam tikro drabužio priežiūra.

  • Sezoniškumas

Striukės vyrams, kaip ir moterims, klasifikuojamos pagal tai – kokiam sezonui yra skirtos. O jų pasiūla yra tokia plati, kad tikrai atitiks Lietuvos klimatą nuo +30 iki -20. Striukės gaminamos iš skirtingų audinių, kurie pasižymi ir labai įvairiomis savybėmis, tai yra, jos neperšlampamos, jos labai šiltos, suteikia odai galimybę kvėpuoti, tai yra, išvengia prakaitavimo.

  • Gamintojas

Kai kurie ieškodami lauko drabužių daugiau dėmesio skiria gamintojui. Tiesiog prekiniai vardai gali būti giriami daugiau arba mažiau, o kai norite būti tikras dėl kokybės, žinoma, rinkitės tokius, kurie yra vertinami ir pripažįstami kaip geriausi.

  • Papildomos savybės

Ar Jums reikia tokios striukės, kuri yra su kišenėmis bei kapišonu? Gal tokios, kuri turi atšvaitus?

  • Ilgis

Priimta, kad striukės dažniausiai nėra ilgos. Maksimaliai iki pusės šlaunų, tačiau galima rasti ir labai trumpas. Tiesa, toli gražu ne visada ilgis lemia sezoniškumą. Skirtos pavasariui gali būti ilgos, o tos, kurios trumpos gali būti orientuotos į žiemą. Viskas labiau priklauso nuo to – iš kokios medžiagos jos yra pagamintos ir tuo pačiu – kokiomis savybėmis pasižymi.

  • Mada

Žinoma, galima rinktis tokius modelius, kurie tuo metu yra madingi. Tiesa, nesame tikrai, ar tai tikrai svarbus argumentas rūbo pasirinkimui.

  • Atsiliepimai

Galiausiai, internete galima domėtis kitų žmonių atsiliepimais apie vieno arba kito gamintojo konkretų modelį. Kai kurie renkasi tik tokius drabužius, kurie yra giriami kitų, tokius, kurie yra madingi. Ne visada Jūsų bei kitų žmonių nuomonė sutaps, tačiau tai bent jau kiek susiaurins paieškas.

Gera striukė – malonumas būti lauke ir jaustis gerai, kad ir koks yra oras. Investuokite į ją.

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių