Suknelės pasirinkimo gairės: ko reikia Jūsų stiliui? Pataria stilistė

Atrodyti nuostabiai su labiausiai Jūsų kūnui tinkamu drabužiu gali kiekviena, kuri skiria laiko rūbo analizavimui. Nors gali atrodyti, kad tai drabužiai yra labai sureikšminami, tačiau tikrai taip ir yra, nes rūbas – žmogaus sielos atspindys.

Žinoma, renkantis tokius svarbius drabužius kaip suknelės reikia nepamiršti smulkmenų, kadangi jos lemia ir labiausiai žmogaus asmeninius poreikius bei figūros tipus atitinkančius rūbus. O ir pirkti šiuo metu internetu yra labai paprasta, galiausiai, konsultantai pataria nemokamai ir padeda rasti tai, ko Jums reikia

Apie suknelės pasirinkimą kalbamės su stiliste Monika.

Stilius – svarbiausias

Nors renkantis bet kuriuos drabužius svarbiausias aspektas turėtų būti matmenys, tačiau daugeliui moterų nori, kad drabužis pirmiausia atitiktų jos asmeninius, kūno, sielos poreikius. Labai daug įvairaus stiliaus suknelių galima rasti https://www.miestomada.lt/22-sukneles.

Tiesa, Monika teigia, kad: „Svarbu ne tik asmeniniai poreikiai, tačiau ir etiketas, kuris dažniausiai nusako – kokia suknelė konkrečioje vietoje labiausiai tinka. Juk darbui yra pasirenkamos vienokio stiliaus, o pramogoms – kitokios. Ir tai normalu, kadangi egzistuoja nerašytos taisyklės“,- pasakoja.

Galiausiai, kad ir kokios yra etiketo taisyklės – reikia dėvėti tokias suknutes, kurios Jums kelia geras emocijas ir tuo pačiu Jums labiausiai patinka savo stiliumi. Juk drabužis yra dalinai žmogaus sielos atspindys.

Audinio aspektai

Greta stiliaus taip pat reikia daugiau dėmesio skirti ir audiniui, kuris ne tik lemia drabužio kritimą, tačiau taip pat ir šiltumą. Šiuo metu audinių gausa ypač sintetinių, yra labai plati, tad kiekviena gali rasti tai, kas geriausiai atitinka jos poreikius. Monika teigia, kad audiniai labai plačiai aprašomi internete, tad tai gali padėti Jums rasti labiausiai tinkamą drabužį. Pavyzdžiui, labai platus pasirinkimas – https://www.diavolesa.lt/25-sukneles. „Galiausiai, žinant koks audinys – kur kas paprasčiau žinosite – kaip reikia prižiūrėti drabužį, kad jo grožis kuo ilgiau išliktų, tai yra spalva nebluktų“.

Ar brangiau yra geriau?

Internete esančias kainas yra ne tik labai paprasta palyginti, tačiau kartu skirti dėmesio ir kokybei. Ar tikrai brangiau kainuojančios suknelės yra geresnės kokybės. „Kaina tinka priklausomai nuo daugelio veiksnių ir pati kokybė – dažnai tik viena iš jų. Jeigu norite būti rami, kad rasta suknelė Jums puikiai taraus – pirmiausia siūkite kuo daugiau dėmesio audiniui. Gerai, kai vertinamas ir pasiuvimas. Kiti kainos veiksniai yra reklama ir panašiai, tad ne verta mokėti daugiau dėl to“,- atvirauja Monika.

Net ir pigios suknelės gali Jums tarnauti daugelį metų. Tik reikia tokias rasti.

Asmenybė ir drabužiai

Renkantis suknelės siūlome kuo daugiau dėmesio skirti ne madoms, tačiau savo asmenybei. Juk kiekviena iš mūsų yra vis kitokia, tad per drabužius galima atskleisti save, kaip asmenybę. Ir toks drabužio pasirinkimo aspektas – labai geras, kadangi jis dažniausiai moteriai leidžia geriau jaustis.

Nuostabi suknelė – drabužis, kuris gali būti dėvimas kasdien. Svarbiausia toks, kuri tinka Jums ir su kuria pavyksta gerai jaustis. Derinys yra įmanomas, tad ieškokite, vertinkite ir raskite drabužius, kurie kasdien suteikia daugiau pasitikėjimo savimi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių