Susikurkite skoningą ir funkcionalią darbo zoną svetainėje

Gyvenant ir dirbant namuose, norisi kuo maksimaliau išnaudoti visas erdves ir pritaikyti jas pagal individualius poreikius. Funkcionaliausia namų erdve dažniausiai tampa svetainė. Joje su visa šeima ilsimės, dirbame ir priimame užsukusius svečius. Vis dėlto, vienas didžiausių iššūkių – subtilaus darbo kampelio sukūrimas. Tad šiame straipsnyje pasidalinsime patarimais, kaip įrengti funkcionalią ir stilingą darbo zoną svetainėje.

Esminiai aspektai

Susikaupimo erdvė svetainėje turi būti suprojektuota taip, kad kuo mažiau blaškytų jūsų dėmesį. Ją geriausia įkurti prie lango, ypač jei dirbama šviesiuoju paros metu. Jei tokios galimybės nėra, pasirūpinkite kokybišku dirbtiniu apšvietimu, kuris atstos natūralią šviesą.

Įsigykite pastatomas arba pakabinamas lentynas kanceliarijos reikmėms laikyti. Pastatomi korpusiniai baldai – puikus variantas norint vizualiai atskirti darbo ir poilsio zonas. Visi reikalingi reikmenys bus pasiekiami ranka, o nedidelė „sienelė“ padės susikaupti. Be to, atvirose lentynose galima laikyti knygas, meno kūrinius ar kitus aksesuarus, kurie puoš svetainės interjerą.

Poilsio zona

Efektyviam darbui reikalingos pertraukėlės, todėl svarbu sukurti atskirą poilsio zoną. Kaip ir darbo zoną, taip ir poilsio erdvę rekomenduojama įkurti šalia lango. Atpalaiduojančią erdvę sukurti galima sėdmaišiais, šezlongais ar komfortiškais foteliais su pagalvėlėmis. Domina kokybiški, išskirtinio dizaino foteliai? Juos galite rasti internetinėje baldų parduotuvėje Magresbaldai.lt.

Aksesuarai, padėsiantys nubrėžti ribas

Taip pat svarbu nepamiršti „nubrėžti“ darbo erdvės ribas. Tam puikiai tinka skirtingo dydžio kilimai ir jau minėtos lentynos. Verta pagalvoti ir apie augalų „sienos“ sukūrimą, didesnes žalumos saleles. Ar žinojote, kad augalai prisideda prie emocinės gerovės, valo orą, gerina susikaupimą ir skatina kūrybiškumą? Gėlės ne tik pagyvina patalpas, bet ir leidžia dirbti namuose produktyviau.

Atsižvelgę į minėtus aspektus, galėsite mėgautis patogia ir stilinga darbo zona svetainėje. Tinkamai parinkti baldai darbui ir poilsiui harmoningai įsilies į vyraujantį interjero stilių, o nubrėžtos darbo erdvės ribos leis lengviau susikaupti. Tad nebijokite eksperimentuoti ir kurkite funkcionalius namus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių