• 20 gegužės, 2022
|

Svečiuositės Druskininkuose? Štai, ką verta aplankyti

Jei planuojama verslo ar poilsio viešnagė viename garsiausių mūsų šalies kurortų – Druskininkuose, tokiu atveju, verta savo laiką planuoti taip, kad jo liktų ir dar tam tikrų objektų lankymui. Jei spėsite juos aplankyti, galite būti tikri – patirti įspūdžiai įsimins ilgam. Tad pats metas atkreipti dėmesį į tai, kokių objektų lankymas turėtų būti įtrauktas į jūsų viešnagę Druskininkuose.

Apsilankymas įmonėje Romnesa

Taigi, svečiuodamiesi šiame kurorte, būtinai suplanuokite savo laiką, kad bent pusdienį galėtumėte jo galėtumėte praleisti lankydamiesi įmonėje Romnesa. Kuo ypatingas bus šis apsilankymas? Tai verta daryti todėl, kad būtent čia yra vieno gardžiausių bei labiausiai lietuvaičių pamėgtų gardėsių – šakočių tvirtovė. Čia jie kepami pagal laiko patikrintus receptus, iš aukščiausios kokybės ingredientų. Tad apsilankę čia, ne tik daugiau sužinosite apie šio gardėsio ištakas, bet ir savo akimis išvysite gamybos procesą, o taip pat ir patys galėsite jame sudalyvauti. Na, ir, žinoma, taip pat galėsite įsigyti šių skanėstų. Tebūnie lauktuvėms iš Druskininkų šeimai, draugams  ar kolegoms, gardžios bei kvepiančios.

Pažinkite golfo malonumą

Tie, kurie jau ne  kartą žaidė golfą, jau spėjo pamėgti šį žaidimą ir sako, kad nesupranta, kaip anksčiau galėjo gyventi be šio užsiėmimo. Na, o, jei nebandėte, tai pats metas kuo greičiau išbandyti šį [žaidimą, ir mėgautis puikiai leidžiamu laiku. Tad visi tie, kurie jau spėjo pamėgti šį puikų žaidimą  arba tie, kurie nori jį išbandyti, svečiuodamiesi Druskininkuose, turėtų savo laiką suplanuoti taip. kad galėtų nuvykti ir į Kamorūnų kaime įsikūrusį golfo aikštyną.

UNO nuotyki parkas

Šis nuotykių parkas ypatingas tuo, kad jame veiklos ras visi – tiek dideli, tiek maži. Taigi, visai nesvarbu, su kuo lankotės Druskininkuose – vieni, su antrąją puse, šeima, kolegomis ar draugais, užsukite į šį parką bent pusdieniui ir puikiai suprasite, kad gyvenimas gali būti labai linksmas, žaismingas bei nuostabus.

Taigi, kaip matyti, Druskininkai yra nuostabi mūs šalies vietovė, kurioje tikrai yra ką pamatyti ir ką veikti. Taigi, visai nesvarbu, kokiu tikslu lankotės šiame kurorte, savo laiką turėtumėte suplanuoti taip, kad jo liktų ir apsilankymui šakočių tvirtovėje, ir galėtumėte pažaisti golfą ir, žinoma, kad suspėtumėte apsilankyti nuotykių parke. Na, o svečiuojantis ilgiau nei vieną dieną. būtini ir nakvynės bei apgyvendinimo sprendimai. Visa tai jums suteiks viešbutis Goda. Goda – tai 4 žvaigždučių viešbutis, kuriame jūsų laukia jaukūs bei stilingi kambariai jaukia nakvynei, o taip pat – –  skanus maistas. Norintieji atgauti jėgas, galės tai padaryti, pasirinkę SPA procedūras. Na, ir, žinoma, taip pat jūsų laukia ir įvairūs papildomi sprendimai, kad viešnagė būtų ypač maloni bei komfortiška (taksi užsakymas, žadinimo paslauga, ekskursijų bei gidų užsakymas ir t.t.).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių