TAU studentams – suaugusiųjų mokymosi savaitės renginiai

Kaip ir kiekvienais metais lapkričio mėnesio trečia savaitė skirta suaugusiųjų mokymosi renginiams, veiklos aptarimams ir ateities perspektyvoms numatyti.


Šių metų savaitės „Mokaisi – gyveni, gyveni – mokaisi!“ visos dienos buvo užpildytos gražiais renginiais. Kas geriau už TAU studentus žino, ką reiškia mokytis visą gyvenimą, ką mokymasis keičia vyresnio žmogaus gyvenime, kuo jis patrauklus, žavus ir naudingas. Mokydamiesi mes tampame stipresniais savo bendruomenės nariais, aktyvesniais piliečiais, laimingesniais žmonėmis.


Trečiojo amžiaus universiteto klausytojai turėjo galimybę ne tik pažiūrėti Rasos Miškinytės, Lino Augučio dokumentinius filmus, bet ir dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse.
Kelionė į Dreverną ir edukacinė programa „Gintaro magija“ visiems buvo naudinga, nes turėjome progą ne tik paliesti gintarą, susipažinti su jo spalvomis, bet ir paragauti gintaro arbatos. Buvome sužavėti edukacine programa apie kurėną ir kitus pamario savitumus.


Kūrybinėje dirbtuvėje „Kalėdinė dovana“ pasigaminome dovanėlių draugams.
Nuoširdžiai norime padėkoti savo renginių organizatorei ir scenarijų autorei Birutei Palubinskienei už nuostabią poezijos kompoziciją „Aš norėčiau visiems nušviesti kelius…“, skirtą V. Mačernio šimtosioms gimimo metinėms paminėti.


Norime padėkoti Sveikatos biurui už bendradarbiavimą ir puikius emocijų atpažinimo, streso ir konfliktų valdymo užsiėmimus. Dėkojame Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Klaipėdos rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyr. tyrėjai Dianai Pipirienei už naudingą ir informatyvią paskaitą „Smurtas prieš vyresnio amžiaus žmones“.
Džiaugiamės galėdami dalyvauti renginiuose, įgyti žinių, pasidalinti gerąja patirtimi, savanoriauti.

Janina SKULSKIENĖ
TAU tarybos pirmininkė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių