Tinkama dantų priežiūra: 10 patarimų

Jeigu norite, kad Jūsų dantys ne būtų gražūs, tačiau ir sveiki – reikia jiems skirti dėmesio. Kasdien. Tai yra pati svarbiausia sąlyga. Taigi, ne brangios priemonės, ne patys geriausi specialistai, kurių įkainiai yra labai didelė, tačiau tinkama burnos ertmės priežiūra, kuri turi pasirūpinti kiekvienas.

Žinoma, reikia nepamiršti ir pačių geriausių specialistų, kurie gali užtikrinti, kad kai reikės pagalbos – ją gausite. Bene geriausia odontologijos klinika Kaune yra „Garliavos odontologijos centras“, kuriame dirba patys geriausi, itin patyrę savo sferos specialistai, kurie ne tik išgydys burnos ertmės ligas ar atliks prarastų dantų protezavimą, tačiau ir paaiškins – kaip tinkamai rūpintis dantimis, kad šypsena būtų sveika.

  1. Tinkamos priežiūros priemonės.

Pirmiausia reikia geros kokybės burnos ertmės priežiūros priemonių. Tai yra pati svarbiausia sąlyga, kuriai reikia skirti dėmesio bei laiko. Dėl labiausiai tinkamų priemonių visada siūlome tartis su odontologu, kuris tiksliai žino Jūsų situacija, tad gali padėti rasti ir labiausiai tinkamas priemones būtent jums.

  1. Reguliarus valymas.

Žinoma, užkirsti kelią ligoms galima tik reguliariai valant dantis. Du kartus per dieną – būtinai, tačiau galima ir dažniau, kadangi pašalinamos apnašos galiausiai nevirs ligomis.

  1. Prižiūrime ne tik dantis.

Gana dažna daugelio žmonių daroma klaida yra tai, kad jie valo tik dantis, tačiau pamiršta, kad liežuvis, žandai iš vidaus ir panašiai – taip pat turi būti valomi. Tik tokiu atveju maksimaliai pašalinamos apnašos, kurios gali sukelti įvairias ligas Jūsų burnos ertmei. Kuo detaliau ir kuo atidžiau.

  1. Profesionali burnos higiena.

Žinoma, reikia reguliariai lankytis pas specialistą ir profesionaliai burnos higienai. Geriausia yra kartą kas tris mėnesius. Tai yra optimalus laiko tarpas, kuris padeda išvengti didelių pavojų, kurie kyla ertmei dėl blogos priežiūros.

  1. Reguliarios patikros.

Taip pat reikia nuolat lankytis pas specialistus, kurie vertina – ar nėra kokių nors gedimų. Svarbiausia tai daryti kas pusę metų, kadangi retesni lankymaisi gali baigtis labai rimtomis ligomis. O juk jų – niekas nenori. To rezultatas gali būti net dantų netekimas.

  1. Gera klinika.

Žinoma, prie Jūsų burnos ertmės priežiūros gana daug prisideda ir gera klinika. Ypač tokia, kuri ne tik atlieka reikalingas procedūras, kai jų reikia, tačiau ir teikia nemokamus patarimus, kurie padeda tinkamai išmokti rūpintis savo dantimis. Tai labai svarbu vaikams, nes įpročiai yra kuriami vaikystėje.

  1. Drąsiai klauskite.

Visada siūlome su savo odontologu palaikyti kuo glaudesnį ryšį. Specialistai dažniausiai labai nuoširdžiai atsako į visus rūpimus klausimus ir tuo pačiu padeda suprasti – ko Jums reikia, kad Jūsų šypsena visada būtų graži ir sveika. Nebijokite klausti, kadangi tai Jums gali padėti išvengti ligų.

  1. Daugiau vandens.

Didesnis vandens kiekis Jūsų organizmui tikrai labai reikalingas. Naudų – tikrai daug. Ir vienos jų yra susijusios su Jūsų dantimis, kadangi geriant vandenį yra pašalinamos minkštosios apnašos, kurios vėliau gali virsti kietosiomis.

  1. Maisto įtaka.

Siūlome vengti valgyti tokį maistą, kuriame yra kuo daugiau dažiklių bei cukraus. Žinoma, tai yra didelis pavojus Jūsų dantims, kurio daugelis stengiasi išvengti. Nuostabu, kad šiuo metu tai padaryti yra paprasta ir viskas prasideda nuo tinkamo maisto.

  1. Žinojimas.

Galiausiai, faktai ir žinios yra tai, ko reikia kiekvienam. Svarbiausia, kad tikrai nėra sunku pasirūpinti savo dantimis. Tik reikia laiko, žinių bei noro.

Šypsokitės plačiai ir sveikai. Tai tikrai gali kiekvienas. Ir tuo pačiu nepamirškite, kad šiek tiek dėmesio sau ir savo šypsenai – daro stebuklus. Tik reikia mokėti ja rūpintis.

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių