• 28 rugsėjo, 2022
|

Tinklinio mėgėjų laukia gargždiškių kovos

TopSport Lietuvos vyrų tinklinio čempionate dėl čempionų titulo šiandien kovos Gargždų „Amber-Arlanga“ tinklininkai. Pirmosios finalinės rungtynės vyks Kaune, kur gargždiškiai susitiks su „RIO-Starta“ ekipa, pirmą kartą patekusia į čempionato finalą. Antrosios finalinės rungtynės vyks Gargžduose kovo 27 d. Kadangi finalas žaidžiamas iki dviejų pergalių, esant lygiam rezultatui 1:1, trečiosios rungtynes taip pat vyks Gargžduose kovo 28 d.

„Labai džiaugiamės, jog turėsime galimybę finalines rungtynes žaisti savo namų aikštelėje, tačiau apmaudu, kad dėl susiklosčiusios situacijos negalėsime priimti žiūrovų, o jų labai trūksta, ypač svarbiose kovose. Nepaisant to, džiugu, jog galime užbaigti čempionatą, kadangi praėjusį sezoną jis dėl paskelbto visuotinio karantino baigėsi likus žingsniui iki finalinių kovų. Savo sirgalius ir visus norinčius pamatyti, kaip kovojame finale, kviečiame stebėti transliaciją internetu, kurių nuorodas rasite mūsų „Facebook“ paskyroje“, – kalbėjo „Pajūrio tinklinis“ klubo prezidentas Salvijus Paškauskas.

Jis sako, kad šį sezoną vienas iš tikslų yra apginti Lietuvos tinklinio čempionų titulą. „Žinome, ką reiškia žaisti finale, ir ypač sunkiame finale. Turime profesionalią ir tikrai patyrusią komandą, kuri žino, kaip žaisti svarbiais momentais. Nesikoncentruojame į faktą, jog tai finalas, tai mums rungtynės, kuriose turime žaisti savo žaidimą, ir žaisti jį taip, kaip sugebame geriausiai. Nors Kauno komanda šį sezoną demonstruoja tikrai gerą žaidimą ir laukia „kieta“ kova, mūsų nuotaikos geros, žinome, ką turime padaryti, todėl sieksime pergalės“, – įsitikinęs klubo prezidentas.

Sausio mėnesį Lietuvos tinklinio federacijos didžiosios taurės finalas vyko Gargžduose. „Nors ir be žiūrovų, tačiau sukūrėme šventę tiek žaidėjams, tiek žiūrovams, esantiems prie ekranų. Na, o dabar dar kartą turime galimybę sukurti tinklinio šventę. Manome, jog tokie renginiai puikiai reprezentuoja Gargždų miestą, o toks ir yra mūsų tikslas – parodyti, jog Gargždai vienas sportiškiausių miestų Lietuvoje. Tikrai džiaugiamės, jog finalo kovas galime atvežti į Gargždus, čia mums skiriamas ypatingai didelis dėmesys ir rūpestis, turime Klaipėdos rajono savivaldybės ir Gargždų sporto centro palaikymą, kokio turbūt galėtų pavydėti kiekvienas klubas. Stengsimės Gargždams padovanoti čempionų taurę“, – mintimis dalijosi S. Paškauskas.

Daugiau informacijos galima rasti „Amber Volley“ „Facebook“ paskyroje.

Parengta pagal „Amber Volley“ informaciją

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių