TOP 5 patarimai, kai slenka plaukai

Slenkantys galvos plaukai – nemažas galvos skausmas tiek moterims, tiek vyrams, juk visi norime tankių, vešlių ir sveikų plaukų. Tačiau, kai kuriems šio bruožo pagaili gamta, kitiems – įvairūs išoriniai veiksniai. Kaip ir sveikatos, taip ir plaukų būklė priklauso nuo gausybės faktorių: genetikos, bendros organizmo sveikatos, mikroelementų bei vitaminų kiekio, hormonų balanso, orų sezonų bei plaukų priežiūros rutinos. Taigi, aptarkime TOP5 veiksmus, kurių galima griebtis susiduriant su plaukų slinkimu ar siekiant jo išvengti, pradedant įvairias tyrimais bei užbaigiant Dr. Cyj plaukų injekcijomis.

  1. Pasitikrinkite sveikatą

Jei staiga pastebėjote daugiau išslenkančių plaukų, reikėtų sunerimti ir pirmiausia kreiptis į gydytoją, nes tai gali signalizuoti apie įvairius sveikatos sutrikimus. Todėl, prieš puolant gerti vitaminus, pirkti brangius šampūnus ar atlikti injekcijas, reikėtų atlikti kraujo tyrimus ir įsitikinti, kad viskas yra gerai.

  1. Rūpinkitės plaukais iš išorės

Šis patarimas apima ne tik kosmetikos priemones, bet ir kitus mechaninius veiksmus. Pasirinkite tinkamus šepečius, nešukuokite plaukų per jėgą, venkite juos labai stipriai rišti, ypač naudojant kietų medžiagų plaukų gumeles. Jei norisi plaukus susirišti, geriau rinkitės plono bei švelnaus audinio šilkines gumytes, kurios ne tik netraumuos plaukų, bet ir taps papildomu aksesuaru.

  1. Naudokite SPF apsaugą

Kaip ir kūno, taip ir galvos oda (skalpas) taip pat gali nudegti saulėje, todėl reikėtų rinktis įvairius purškiklius jai apsaugoti nuo žalingų saulės spindulių. Galvos odos nudegimas saulėje kenkia ne tik jos pačios kokybei, bet ir iš jos augantiems plaukams. Šiais laikais egzistuoja įvairių priemonių net ir pačių plaukų apsaugai nuo saulės, kad šie nenušviesėtų ir nesuplonėtų.

  1. Vitaminai ir mikroelementai

Kaip ir visam organizmui, taip ir plaukams yra labai svarbu tinkamas vitaminų bei mikroelementų balansas. Čia labai svarbūs vitaminai A, B, C, D, cinkas, geležis, selenas, taip pat naudingos medžiagos gaunamos iš ženšenio, alyvuogių aliejaus. Be abejonės, pirmiausia rekomenduojama atlikti kraujo tyrimus ir įvertinti, kokių medžiagų trūkumas matomas ir tik tuomet pradėti vartoti specifinius maisto papildus.

  1. Specialios injekcijos

Estetinė medicina šiais laikas gali pasiūlyti išties nemažą pasirinkimą įvairių procedūrų, padedančių kovoti su plaukų slinkimu. Viena inovatyviausių – Dr. Cyj plaukų užpildai. Tai specialiai galvos odai skirtas preparatas, pagamintas iš hialurono rūgšties ir biometrinių peptidų derinio. Speciali formulė itin veiksminga silpniems, lūžinėjantiems, lėtai augantiems plaukams. Dr. Cyj procedūra prasideda nuo konsultacijos, odos būklės įvertinimo ir tik tuomet atliekamos pačios injekcijos. Švirkšte preparato yra vos 1 ml, tačiau jame labai gausu veikliųjų medžiagų, tad šio kiekio procedūrai pilnai užtenka. Rekomenduojamas Dr. Cyj plaukų užpildų kursas – 3-4 procedūros, atliekamos kas dvi savaites ar kas mėnesį.

Taigi, šiuolaikinė medicina gali pasiūlyti įvairiausių būdų plaukų slinkimo problemai spręsti, tik svarbu nekentėti labai ilgai ir ieškoti pagalbos. Visi aptarti būdai tinka ir kaip prevencija, ir jau susiduriant su plaukų slinkimu. Visais estetiniais klausimais galite kreiptis į anti-aging estetikos kliniką REVÙ CLINIC, kur po vienu stogu galėsite atlikti kraujo tyrimus, pasikonsultuoti su gydytojais specialistais ir išbandyti įvairias injekcijas, įskaitant ir Dr. Cyj.

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių