„Vaivorykštės“ gimnazijos

O. Sturonienė vadovaus „Vaivorykštės“ gimnazijai nuo rugpjūčio 1 d. Jos kadencija – 5 m.„Nors šiuo metu gyvenu Šilalėje, mane visada traukė pajūris. Ne veltui pedagogikos mokiausi būtent Klaipėdoje. Tad kol sezonas leis, važinėsiuosi į darbą, vėliau neatmetu galimybės įsigyti būstą galbūt Klaipėdoje“, –  „Bangai“ yra sakiusi O. Sturonienė. Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijoje nuo rugpjūčio 1 d. – permainos. Kelis dešimtmečius gimnazijai vadovavusią Ireną Pintverytę, jai išėjus į užtarnautą poilsį, keis Ona Sturonienė. Už jos kandidatūrą balsavo 25 Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos nariai, ketvirtadienį dalyvavę posėdyje.

„Džiaugiuosi, kad man pavyko įveikti skelbto konkurso barjerą. Tikiuosi sėkmingai darbuotis Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos bendruomenės labui. Dėkoju už galimybę vadovauti tokiai švietimo įstaigai, kuri yra pasiekusi gerų rezultatų. Stengsiuosi nenuvilti“, – posėdyje į rajono Tarybos narius kreipėsi O. Sturonienė.

Po trumpo pedagogės prisistatymo Tarybos nariai tarpusavyje šnibždėjosi, esą jau balsuokim, tačiau skubos darbą sustabdė Tarybos narys, Sveikatos apsaugos ir socialinės rūpybos

komiteto pirmininkas Vytautas Butkus. „Man, kaip buvusiam „Vaivorykštės“ gimnazijos mokinių prezidentui, ir kaip komiteto pirmininkui rūpi Jūsų pozicija dėl emocinės aplinkos gimnazijoje tolesnio gerinimo, turint omenyje, kad mokykloje anksčiau buvo įvykę du suicido atvejai. Ar esate susidūrusi su tokiomis kritiškomis situacijomis ir kaip jas ateityje galėtumėte įveikti?“ – būsimos mokyklos vadovės teiravosi politikas.„Labai ačiū už klausimą. Pagal profesiją esu socialinė pedagogė ir esu susidūrusi su tokiomis problemomis. Manau, kad bendradarbiavimo, komandinio darbo pagrindu mums pavyks gerinti emocinį mikroklimatą. Žinau, kad tokia kryptimi labai stipriai dirbama gimnazijoje. Manau, kad po susitikimo su gimnazijos bendruomene, po išsamaus pokalbio sugebėsiu patobulinti, kas dabar daroma. Mano darbo patirtis su suaugusiais žmonėmis, su pedagogais yra tikrai didelė“, – dėstė O. Sturonienė, kuri po vieningo Tarybos narių balsavimo vadovaus „Vaivorykštės“ gimnazijai nuo rugpjūčio 1 d. Jos kadencija – 5 m.

Pedagogė 2003 m. yra įgijusi edukologijos bakalauro kvalifikacijos laipsnį ir auklėtojo profesinę kvalifikaciją, taip pat socialinio darbo magistro kvalifikacinį laipsnį, socialinio pedagogo profesinę kvalifikaciją. Be to, ji yra Lietuvos nuotolinio ir e-mokymosi asociacijos tarybos, Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacijos narė, Tauragės senjorų trečiojo amžiaus universiteto pirmininkė, o nuo 2017 m. – ir Lietuvos suaugusiųjų mokymo centrų vadovų asociacijos tarybos narė. Pastarąjį dešimtmetį O. Sturonienė dirbo Tauragės suaugusiųjų mokymo centre, septynerius metus jam vadovavo.

Robertas MACIUS

A. VALAIČIO nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių