Varnų medžiotojas įkliuvo ir už kitus pažeidimus

Asociatyvi nuotr.

Aplinkos apsaugos departamento Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai nustatė asmenį, medžiojusį varnas.


Vėliau paaiškėjo ir kiti jo pažeidimai: du kartus rasta tinklinių įrankių ir dar vienas neteisėtos medžioklės atvejis. 
Kaip teigia Klaipėdos GGAI pareigūnas Mindaugas Salys, asmuo medžiojo Klaipėdos rajone: „Neteisėta medžioklė vyko svetimuose plotuose, be medžiok­lės lapo, graižtviniu šautuvu nušautos trys varnos.“ Padaryta žala gamtai beveik 60 eurų, paimtas ginklas, gresia bauda iki 1 800 eurų ir teisės medžioti atėmimas nuo 3 iki 5 metų. „Apžiūrėdami šio asmens ūkines patalpas, radome ir paėmėme ir ne mėgėjų žvejybos įrankių: du statomuosius ir traukiamąjį tink­lą, didesnius nei leistina bučius. Už tai jam gresia bauda iki 200 eurų“, – pridūrė aplinkosaugininkas. Tačiau Klaipėdos GGAI pareigūnų darbas tuo nesibaigė. Tęsiant tyrimą nustatyta, kad tas pats asmuo draudžiamu būdu medžiojo Plungės rajone su naktinio matymo optika.
Už šią neteisėtą medžioklę gresia bauda iki 1 700 eurų, teisės medžioti atėmimas nuo 3 iki 5 metų, paimtas ginklas su naktinio matymo optika. Galiausiai kitoje vietoje esančiose ūkinėse patalpose aplinkosaugininkai vėl rado ne mėgėjų žvejybos įrankių – tris tinklinius ekranus.
Taigi asmeniui gresia dar viena bauda iki 200 eurų, įrankiai paimti. 
Kadangi bendradarbiaujant su policija nustatyti du ginklų kontrolės įstatymo pažeidimai, policijos pareigūnai asmeniui taip pat surašė du protokolus. 


Aplinkos apsaugos departamento informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių